איך עושים פירוק חברה אונליין?

עורך דין גירושין

בעבר כל מה שהיה שייך לפירוק חברה היה מורכב ביותר וזה לא משנה אם היה מדובר על פירוק מרצון או על פירוק על ידי בית משפט. היום, לעומת זאת, המצב שונה כי ניתן לבצע אפילו פירוק חברה אונליין. אומנם החוקים זהים כי גם בימינו צריך רוב של לפחות 75% מבעלי המניות בחברה כדי להחליט על פירוק החברה ישירות אונליין אך התהליך עצמו הופך להיות הרבה יותר פשוט. יש בסך הכול שלושה שלבים שצריך לעבור והם:

  1. מילוי של שאלון שניתן לבצע תוך חמש דקות בדיוק.
  2. הכנת המסמכים הדרושים.
  3. עורך דין שיוצר קשר עימכם ומסייע לכם בכל התהליך של חתימת המסמכים.

לכן, אם הגעתם למסקנה שזה מה שאתם רוצים לעשות אין סיבה לדחות את העניין וכדאי לבצע את פירוק החברה עוד היום.

מספר שלבים במסגרת פירוק חברה אונליין

מעבר לכל מה שקשור למסמכים וחתימות חשוב לדעת שגם בפירוק של חברה ישירות אונליין יש כמה שלבים שצריך לעבור והם כוללים נושאים כמו:

  • הגשת התצהיר
  • קבלת התצהיר על ידי הרשם
  • אסיפה כללית של כל בעלי המניות
  • החלטת האסיפה
  • הודעת הפירוק ועוד

אם אתם תוהים מדוע כדאי לעשות פירוק חברה אונליין הרי שהתשובה לכך פשוטה: זה הרבה יותר מהיר, נוח וקל ולכן אין סיבה לנסות לעשות זאת בדרך אחרת שתגזול מכם אנרגיות רבות מידי.

איך יודעים שזו ההחלטה הנכונה?

אי אפשר לדבר על פירוק חברה ישירות אונליין, או בכל דרך אחר, ולא לדבר על הסיבות לכך. בהחלט אפשר להבין את ההתלבטות שלכם לגבי פירוק חברה אונליין אך חשוב לדעת שלעיתים זה בלתי נמנע. בבואנו לענות על השאלה מתי כדאי לסגור חברה בע"מ אנחנו נראה שיש לכך תשובות רבות ומגוונות. הסיבות יכולות להיות: פירוק חברה מרצון בגלל תום תקופת הפעילות, בגלל חדלות פירעון, חוסר פעילות או בגלל סיבות אחרות. חשוב לעצור, לבחון את הדברים לעומק ורק אז לקבל החלטה סופית בנושא כי בסופו של דבר זה ישפיע בצורה מהותית על המשך מהלך חייכם המקצועיים.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?