באילו מקרים נזדקק לעו"ד גירושין?

עורך דין גירושין

בישראל קיימים עורכי דין רבים המתמודדים עם סוגיות ענייני המשפחה, ביניהן משמורת, מזונות, גירושין, אלימות במשפחה בבית הדין הרבני או בבית הדין לענייני משפחה.

משום ההיצע הגדול נגרם פעמים רבות מצב בו אותו בן או בת זוג המעוניינים לשכור את שירותיו של עורך דין מגלים כי הם מבולבלים ולא יודעים מהי הבחירה הנכונה. מאמר זה יגולל בפניכם אודות נקודות חשובות בבחירת עו"ד גירושין ויביא דוגמאות של שירותים שונים בתחום זה, כמו למשל השירותים הניתנים על ידי עו"ד גירושין.

בירור אודות התהליך

חשוב לבחור משרד עורכי דין המומחים בגירושין אשר מאגד צוות של עורכי דין בעלי ניסיון ואחוזי הצלחה גבוהים במשפטי גירושין שונים.

הצלחה בתיקים אשר הציגו מצבים וזוגות בסטאטוס דומה לשלכם, מצביע על העובדה כי קרוב אחוזי ההצלחה שלכם גם הם גבוהים. ההמלצה היא תמיד לוודא עם לקוחות עבר ועם אנשים מהתחום כי אכן מדובר במשרד אמין המאגד צוות של מקצוענים וזאת על מנת להיות בטוחים כי מדובר במשרד אמין ולא בתכסיס שיווקי הכולל מילים יפות ומעט ניסיון.

יש לזכור כי מלבד המקצועיות תהליך גירושין הוא תהליך לא פשוט מבחינה נפשית ולכן חובה שתהיה כימיה ביניכם לבין אותו עורך דין אשר אמור לייצג אתכם, במיוחד עם מעורבים עניינים כלכליים כמו הסכמי ממון, או יותר חשוב מזה – ילדים. בנוסף, חשוב מאוד לוודא כי התקציב הקיים ברשותכם לתהליך אכן מתאים לעלות הנדרשת על ידי עורך הדין המייצג אתכם

עורך דין

עו"ד גירושין- התהליך מ- א' עד ת'

  • פגישה- אתם נפגשים עם אחד מעורכי הדין של משרד עו"ד גירושין, וזאת על מנת שהוא יבחן את התיק שלכם, יאמר לכם מה הם אחוזי ההצלחה שלכם לגבי דרישות מסוימות, יאמר ללקוח או ללקוחה האם עדיף להתחיל את תביעת הגירושין בבית משפט לענייני משפחה או בבית דין רבני.
  • יעדים ומטרות- בהנחה שהייתה כימיה בין הלקוח לעורך דין מתקיימת פגישה נוספת ובה עורך הדין מצביע על התהליך מתחילתו ועד סופו ומגבש אסטרטגיה.

 

מה יכול לעזור לכם בתהליך?

במידה ונחתם הסכם ממון טרום הנישואים (דבר זה הופך לנפוץ יותר ויותר בשנים האחרונות בקרב בני זוג שנישאים, ולא רק בקרב אלו שבבעלותם רכוש רב), הדבר עשוי לחסוך כמות לא מבוטלת של תסכולים, כאבי ראש וויכוחים מיותרים. הסכם ממון מתעד בצורה משפטית ומסודרת את חלוקת הרכוש של בני הזוג במקרה של פרידה ועל כן מקל על התהליך עבור העו"ד והצדדים בעניין. אם טרם עשיתם הסכם ממון ויש לכם חששות – קיראו את המאמר הזה.

גם במידה ובני הזוג לא חתמו על הסכם ממון – עו"ד מקצועי המומחה בדיני גירושין יוכל לסייע במידה רבה במהלך התהליך, שכן זוהי בדיוק המטרה לשמה פונים אליו.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?