ייצוג בתאונות עבודה

ייצוג בתאונות עבודה

ניתן לשמוע לא פעם בחדשות על עובד שנפגע במסגרת העבודה שלו. בתקופה האחרונה שומעים בעיקר על תאונות עבודה בתחום הבנייה, כאשר פועלים נופלים מגובה רב או נפצעים כתוצאה מאי הקפדה על נהלי הבטיחות השונים. ייצוג בתאונות עבודה יכול לאפשר לאותם העובדים ולמשפחות שלהם פיצוי כספי משמעותי, אך כמובן שהדבר תלוי באיכות ובמקצועיות של עורך הדין שהם יבחרו למשימה. במקרים מסוג זה עדיף לא להתפשר על עורכי דין בינוניים או מתחילים, אלא לבחור מראש בעורך דין מקצועי ואמין שמתמחה בתחום. רק עורך דין שעוסק בתחום של תאונות עבודה מזה שנים, יכיר את כל הנהלים ואת כל פסקי הדין הרלוונטיים, דבר שיכול להיות משמעותי ביותר במהלך המשפט. כמו כן, חשוב לזכור כי מעבר למשפט האזרחי, ישנה חשיבות עצומה לצורת הפנייה שלכם למוסד לביטוח לאומי. על מנת להפיק את המקסימום מהזכויות שלכם, עדיף להתייעץ מראש עם עורך דין שמתמחה בתחום. כמו עורך דין תביעות ביטוח ועבודה.

ייצוג בתאונות עבודה – למה זה כל כך חשוב?

כל אזרח ישראלי זכאי לקבל פיצויים מהמוסד לביטוח לאומי במקרה של תאונת עבודה. אך כמובן שהחוק היבש אינו עובד בצורה חלקה, היות והמוסד לביטוח לאומי מערים לא מעט קשיים על העובדים שנפגעו. יש צורך להגיש כמות עצומה של טפסים ואישורים שונים, לצרף חוות דעת רפואית, לעבור וועדה רפואית וכמובן להיתקל בלא מעט בירוקרטיה פנימית. מי שיבחר לעבור את התהליך הזה בצורה עצמאית, יגלה כי מדובר על תהליך מתיש ומייגע שעלול להוביל ללא מעט תחושות של ייאוש ודכדוך. לכן עדיף תמיד להיעזר בשירותיו של עורך דין מקצועי ומנוסה, שמכיר את התחום לעומק ויודע בדיוק כיצד להתנהל נכון מול כל הבירוקרטיה הזאת, הכירו את שלומי וינברג משרד עו"ד. עורך הדין יוכל לסייע לכם לעבור את כל שלבי התהליך בצורה הרגועה והנינוחה ביותר, תוך כדי ווידוא שתקבלו את מלוא הזכויות שמגיעות לכם לפי חוק.

לסיכום, ייצוג בתאונות עבודה נחשב לדבר בסיסי ולא למותרות שניתן לוותר עליה. כל מי שנפגע במסגרת העבודה שלו, זכאי לקבל פיצוי מביטוח לאומי, מהמעסיק ומחברת הביטוח שלו. על מנת לקבל את מלוא הזכויות, יש צורך להיעזר בעורך דין מקצועי.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?