כשהביטוח לא כל כך בטוח

עורך דין ביטוח

סוכנים רבים ושונים מעודדים אותנו לחתום על ביטוחים. הם אומרים לנו כי ביטוחי חיים וביטוחי בריאות יסייעו לנו בעת צרה או בעיה רפואית אשר מתגלה לפתע. אבל דווקא כאשר אנו זקוקים לביטוח יותר מכל, עקב המצב החדש והבלתי נעים שנקלענו אליו, אנו עשויים לקבל דחייה. כדי להבטיח שבסופו של דבר נקבל את הכסף המגיע לנו, חשוב לפנות לעורך דין מקצועי.

מיהו עורך דין ביטוח

עורך דין ביטוח עוסק בתביעות שונות של חברות ביטוח ובכללם הביטוח הלאומי. עורך דין זה מסייע לאנשים מאוכלוסיות שונות כדי לקבל את כספי הביטוח שלהם. לעתים מדובר בחברת ביטוח המסרבת לשלם פיצויים בטענה שהמבוטח בריא לחלוטין, ובמקרים אחרים אחוזי הקצבה או התשלום החד פעמי שנקבעו נמוכים מדיי ואינם מצליחים לסייע בעת מימון ההוצאות הרפואיות השונות.

מי פונה לעורך דין

עורך דין ביטוח מקבל פניות בכל עת ונענה לדרישותיהם של לקוחותיו. אלה כמה מקרים שבהם מטפל עורך דין מקצועי:

  • קשישים – האוכלוסייה המבוגרת בישראל זקוקה לא אחת בסיוע בפעולות היום יומיות כמו אכילה, שתייה או הלבשה. לעתים נדחית התביעה על ידי חברת הביטוח או הביטוח הלאומי בטענה שהמטופל אינו זקוק לעזרה. במקרה זה יוצא עורך הדין להגן על המטופל ולהשיג עבורו את העזרה המגיעה לו.
  • פגועים מלידה – במקרים לא מעטים מדובר בילדים שנפגעו בלידתם, והוריהם אינם מצליחים להוכיח לחברות הביטוח השונות כי הם זקוקים לקצבה או לתשלום חד פעמי.
  • חולים במחלות נדירות – ישנם חולים החולים במחלות נדירות כל כך עד אשר הרופאים עצמם נוטים להתבלבל בינן לבין מחלות אחרות, ובמקרים מסוימים אף טוענים שמדובר במתחזים. ועדיין, גם חולה במחלה נדירה זכאי לקבל את כל הכספים המגיעים לו. משום כך, פועל עורך דין מקצועי למען החולה כדי לעשות צדק.

יש למי לפנות

עו"ד גלית קרנר היא עורכת דין מנוסה ומקצועית הפועלת בתחומה קרוב לשני עשורים. המשרד שלה עוסק במגוון רחב של מקרים הכוללים תביעות חברות ביטוח וביטוח לאומי, תביעות רשלנות רפואית וכן טיפול במקרים של תביעות בגין תאונת עבודה.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?