לומדים עריכת דין וצריכים סיוע? פנו למורה פרטי למשפטים!

לימודי משפטים

תחום המשפטים הוא אחד מתחומי הלימודים המבוקשים בארץ. לא בכדי התחום נחשב יוקרתי וכל אמא פולניה רוצה שהבן שלה יהיה רופא או עורך דין. ישראל היא אחת המדינות המובילות בעולם המספר של עורכי הדין ביחס לאוכלוסיה – כנראה שצרות לא חסרות פה, וגם לא עילות לתביעה…

מי שלומד משפטים ומרגיש צורך לתגבר את הלימודים, מוטב שיפנה אל סטונדט המעביר שיעורים פרטיים במשפטים שיכול לסייע עם החומר הנלמד. באתר Lessoons.co.il, מהאתרים המובילים בישראל למציאת מורים פרטיים, ניתן לבחור את המורה הרצוי לפי פרמטרים כמו מוסד אקדמי, שנת לימודים, נסיון ועוד.

קיראו עוד על האתר בכתבה הזו באתר NRG:

http://www.nrg.co.il/online/48/ART2/704/454.html

 

ועכשיו – נעלה בפניהם סוגיה נוספת – מתי קיים יתרון לעורכת דין פלילית על פני עורך דין פלילי?

עורכת דין פלילית היא הכתובת הנכונה אליה יש לפנות במקרה בו מעוניינים בייעוץ, ליווי או ייצוג של מומחה משפטי המכיר את מערכת בתי המשפט, הבירוקרטיה הסבוכה והחוקים השונים במקרה של בעיה פלילית. מאמר זה יעזור להבין כיצד עורכת דין המומחית בתחום הפלילים יכולה לעזור.

 

עורכת דין- היתרונות

פעמים רבות במיוחד כאשר מדובר במקרה של אלימות במשפחה, אישה שחוותה התעללות מרגישה כי עורכת דין פלילית היא הכתובת הנכונה בשבילה. כיוון שהגורם המאיים היה גבר, היא מעדיפה לפנות אל אישה שמומחית בכל הקשור אל התחום הפלילי של אלימות במשפחה. למרות כל זאת אין זה משנה אם מדובר על עורכת דין או עורך דין והבחירה היא בהתאם לנוחות של הלקוח. מה שכן משנה הוא שאותו מומחה משפטי בו מחליטים לבחור יהיה בעל ניסיון בתחום ובעל מוניטין מוצלח בכל הקשור אל תיקים בתחום.

 

התחום הפלילי

חשוב לקחת בחשבון כי התחום הפלילי כולל נושאים רבים ולכן חשוב מאוד לוודא כי אותה עורכת דין אותה אתם בוחרים היא בעלת ניסיון בתיקים דומים לשלכם. בצורה זו תבטיחו לעצמכם כי עורכת הדין כבר תדע את כל הבירוקרטיה הקשורה אל נושא זה וכן תוכלו לברר מה הייתה מידת הצלחתה בתיקים הקודמים אותם לקחה על עצמה. עורכת דין פלילית בעלת ניסיון היא זו שייצגה קורבנות עבירות מין ואלימות, מקרים שונים של אלימות במשפחה, תיקים הקשורים בזכויותיו של האזרח ועוד. בנוסף, היא תהיה הכתובת הנכונה אם מעוניינים במחיקה של רישום פלילי, מקרים בהם אדם נתפס מחזיק בסמים קלים ועוד.

 

לסיכום, עורכת דין פלילית תוכל לעזור לכם במגוון מצבים פליליים. חשוב לפנות אליה בהקדם על מנת שתוכל לייעץ לכם בדבר הצעדים הנכונים ביותר, ללוות אתכם לאורך כל התהליך ולהחליט מה תהיה האסטרטגיה הנכונה ביותר לייצוגכם בבית המשפט וזאת על מנת להקל בגזר דינכם. אורית אחיון הינה עו"ד פלילית עם שנים רבות של נסיון ועשרות פסקי דין מוצלחים. אורית חיון מתמחה בתחומי המשפט הפלילי ובדגש על עבירות אלימות / אונס במשפחה, מחיקת רישום פלילי, ייצוג חיילים בצה"ל, ייעוץ וייצוג משפטי לישראלים בחו"ל ועוד.

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

עורך דין מומלץ

אנו חיים במציאות שבה יש דינים וחוקים שאם לא היו קיימים היה פה כאוס מוחלט וסביר להניח שהעולם ובני האדם לא היו שורדים כך יותר

קרא עוד »

מהי ליטיגציה מסחרית

ליטיגציה היא למעשה חלק מתחום המשפט אשר הדגש שלו הוא על התדיינות. לא כל עורך דין הוא ליטיגטור. עורך דין העוסק בליטיגציה למעשה טוען ומופיע

קרא עוד »