מדוע כולם רוצים לעשות תואר ראשון במשפטים?

עורכת דין

כל החיים היה לכם חלום להילחם למען הצדק? תמיד ראיתם את עצמכם מנסים להגן על החלש ומנסים להסביר לכולם מדוע הוא צודק ולמה הוא בחר לעשות את מה שהוא עשה?

אם כך, ואם אתם חושבים שאתם טובים בזה, הרי שתוכלו להפוך את זה למקצוע של חייכם. כל מה שאתם צריכים לעשות כדי להגשים את החלום הזה זה תואר ראשון במשפטים, והאמת היא, שאפילו אם אתם לא רוצים להיות אחר כך עורכי דין זה תואר מעניין במיוחד שכדאי לכם לעשות.

מסלול בתוך התואר

כשמדברים על תואר ראשון במשפטים מדברים למעשה על תחומים רבים שצריך ללמוד, ובנוסף לכך, יש גם מגמות ספציפיות שביניהן ניתן לבחור. המגמות העיקריות הן: משפט ומנהל עסקים, משפט פלילי ומסחרי ומשפט בחום הנדל"ן, כך שאין ספק שכל התחומים האלה יכולים להיות מעניינים ביותר.

הלימודים נמשכים כשלוש וחצי שנים והם ידרשו מכם השקעה לא קטנה, ובנוסף לכך, כדאי שתדעו שבוודאי תהייה לכם תחרות לא קטנה כי זה אחד מהתחומים המבוקשים ביותר שקיימים. עם זאת, ולמרות כל ההשקעה שתצטרכו להשקיע, אם תבחרו לעשות תואר כזה אתם תכנסו לעולם מרתק ולכן זה בהחלט כדאי.

עבודה בתחומים רבים

מי שעושה את התואר הראשון במשפטים יוכל לאחר מכן לעשות גם התמחות, בחינות לשכה ואז להיות חלק מלשכת עורכי הדין של ישראל. אין ספק שמדובר על גאווה גדולה, ומעבר לכך, מדובר גם על אישור לעסוק בתור עורך דין ולייצג אנשים בפני בית המשפט. כל מי שעושה תואר ראשון כזה יוכל להשתלב גם בשירות הציבורי וגם בתחומי העסקים הפרטיים השונים, כך שבהחלט ניתן לומר שזה תואר שפותח הרבה מאוד אפשרויות.

מידע נוסף על הלימודים במכללת נתניה – לינק.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?