מה כולל הסכם גירושין?

הסכם גירושין

סביר להניח שגם אתם, כמו הרבה אנשים אחרים שעמדו ביחד מתחת לחופה, ציפיתם שהאיחוד ביניכם יישאר לשנים. עם זאת, לא אצל כולנו זה המצב כי בסופו של דבר רבים מאיתנו כן מוצאים את עצמם מתגרשים, כך שאתם לא לבד אם זה מה שהחלטתם. מה שכן, קחו בחשבון את העובדה שיש כמה דרכים לעשות זאת ובהחלט עדיף לבחור בדרך המכובדת והכי מהירה שיש. ברוב המקרים יהיה על שני הצדדים לחתום על הסכם של גירושין שיכלול את כל הפרטים החשובים, מה שמסביר מדוע עליכם לבחור עוד היום עו״ד מקצועי שיוכל להכין עבורכם הסכם גירושין שיהיה הולם מבחינת שניכם.

האם יש כזה דבר הסכם גירושין הוגן?

התשובה היא בהחלט כן, כי בפועל מדובר על הסכם בין שני אנשים שעד לא מזמן חיו ביחד כמשפחה. לכן, אם המטרה שלכם היא פשוט להיפרד אך לא לפגוע זה בזו, דעו שזה אפשרי ויש דרך לעשות זאת. בדרך ככל הסכמים שונים של גירושין כוללים סעיפים מגוונים כמו:

  • חלוקת הרכוש
  • חלוקת החובות – אם יש כאלה
  • משמורת ילדים
  • מזונות ילדים
  • מזונות אישה ועוד

מה שבטוח זה שאם יהיו לכם עורכי דין מקצועיים ומובילים, הרי שהפרידה תוכל להיות הרבה יותר מהירה ופשוטה ממה שאתם חושבים. לכן בכל מה שקשור לנושא כמו הסכם גירושין עדיף יהיה לפנות אל אדם שאתם סומכים עליו ושתוכלו לקבל ממנו שירות מוביל.

בחירת עוה״ד שלכם

זה לא משנה אם אתם נשואים כדת משה וישראל או שיש ביניהם הסכם אחר של זוגיות. מה שבטוח זה שכאשר אתם מתחילים לדבר על הסכם של גירושין, כדאי יהיה גם לבדוק שבחרתם עורך דין מתאים. לא כל האנשים מבינים זאת, אך בפועל לעוה״ד יש תפקיד חשוב בשאלה האם תצליחו להתגרש בצורה מהירה ומבלי לפגוע זה בזו או לא. לכן עדיף שתבחרו עו״ד שמגיע לא רק עם שנים רבות של ניסיון אלא גם עם הרבה המלצות מאנשים אחרים. הסכם גירושין טוב שכולל כמה שיותר פרטים לא ישאיר מקום למריבות ביניכם וכך כל אחד יוכל לצאת לדרך חדשה בחייו מהר יותר.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

מתי צריך עורך דין פלילי

עורך הדין הפלילי הוא עורך דין המתמחה במשפט פלילי, ולעתים קרובות מגן על אנשים שהואשמו בפלילים בבית משפט. עורך דין פלילי הוא עורך דין המתמחה

קרא עוד »