נלחמים בשבילכם במוסדות

ביטוח לאומי

כולנו משלמים לו בכל חודש, בכל תלוש משכורת נוכל לראות זאת בבירור. הידיעה הזו מביאה אותנו למסקנה שבבוא היום אם נזדקק לו הוא יתמוך בנו ויאפשר לקיים שגרה נוחה. מדובר כמובן על הביטוח הלאומי. כאשר אנו חושבים על ביטוח לאומי בדרך כלל תעלה בראשינו תמונה של אדם קשיש וחולה שכבר יצא לפנסיה ואין לו אפשרות לקיים את עצמו. למעשה, לא כך הדבר והביטוח הלאומי מספק תמיכה לקהל יעד גדול בהרבה ובו נשים חד הוריות, אנשים שנפגעו בתאונה, נכים, חיילם משוחררים ועוד.

עורך הדין שמטפל במצב

ככל שמדובר בגוף חזק אשר יש לו גיבוי ממשלתי ועוצמה, כך יהיה קשה יותר לקבל ממנו את המגיע לנו במקרה הצורך. למוסדות חזקים יש נטייה להתנער מבקשות של אנשים פשוטים ולעיתים נדרשת פעולה אמיצה יותר אשר כרוכה בשיתוף פעולה עם עורך דין ביטוח לאומי. בעל מקצוע כזה יהיה מצויד בכל הידע והניסיון הדרוש שיביא לתוצאה הנדרשת במהירות וביעילות. כדאי לפנות לעורך דין אשר מכיר את הנפשות הפועלות, יש לו קשרים במקומות הנכונים והוא מכיר בעל פה את כל הטריקים בהם משתמשים .עורך דין לענייני ביטוח לאומי

זכויות ומימושן

למעשה לכל אחד ישנן זכויות בביטוח הלאומי. היות וכולנו משלמים מדי חודש סכום קצוב שיבטיח עזרה ברגע האמת, יש לנו את כל הפריווילגיה לפות אליהם ולדרוש את הזכויות שלנו שמגיעות לנו על פי חוק. בפועל מימוש זכויות מול ביטוח לאומי הוא לא קל בכלל, כרוך בבירוקרטיה רבה ומתנהל באיטיות רבה. פניה לעורך דין מנוסה שכבר ייצג אנשים רבים מול ביטוח לאומי תזרז מאוד את התהליך ותביא לתוצאות מהירות ואיכותיות. בסופו של דבר כאשר הדברים מובאים בפני שופט אז החוק הוא לצדנו ואי אפשר יותר להתנער מחובות.

אנשים מבוגרים או מוגבלים מתקשים מאוד להתנהל מול הביטוח הלאומי ולפעמים הם פשוט מוותרים. גם בני משפחה שעוזרים לא תמיד יודעים מה לעשות והם פשוט מקבלים את מה שאומרת להם הפקידה שיושבת מולם. אם אתם לא בטוחים שקיבלתם את כל זכויותיכם, כדאי להתייעץ עם עורך דין שידריך אתכם לגבי הפעולות שניתן לעשות.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?