עו"ד פשיטת רגל – למה אתם זקוקים לשירותיו? 

הסתבכתם מבחינה כלכלית? אתם לא יודעים איך לצאת מהמצב הזה ובכל יום שעובר מגיעים אליכם עוד ועוד מכתבים עם דרישה לשלם חובות? אם כך, יכול להיות שאתם זקוקים לעזרה. זה לא באמת משנה איך הגעתם למצב שאליו הגעתם, כי מה שבטוח זה שעורך דין לענייני פשיטת רגל יוכל לעזור לכם, והרבה מעבר למה שאתם חושבים. עו"ד פשיטת רגל מכיר היטב את החוק ויודע לומר האם גם אתם נכנסים להגדרה של פושטי רגל. האם יש לכם סיכוי לקבל מהמדינה את ההכרה שלה אתם מצפים? ומה זה בדיוק אומר שתהיו פושטי רגל? את כל המידע הזה, ועוד הרבה מעבר לכך, עורך הדין שלכם לענייני פשיטת רגל יוכל לתת לכם, אז למה שלא תפנו אליו עוד היום? 

באיזה עו"ד פשיטת רגל כדאי לכם לבחור? 

אם תעשו עוד היום חיפוש מהיר, תגלו שהרבה מאוד עורכי דין עוסקים בתחום פשיטת הרגל ויכולים להציע לכם שירות ועזרה. עם זאת, זה ברור שלא כל עו"ד פשיטת רגל הוא אדם שתוכלו לסמוך עליו, כי העניין הוא לא רק להיות אדם שסיים את הפקולטה למשפטים. לכן כדאי לבחור רק עו"ד פשיטת רגל: 

  • שיש לו הרבה שנים של ניסיון בתחום הזה
  • שמגיע עם ידע 
  • שיש לו המלצות 
  • שיכול להיות זמין לטיפול בתיק שלכם 

חשוב מאוד להיפגש עם עוה"ד במשרדו ולראות איזה רושם הוא יוצר אצלכם, כי לפני הכול, אתם צריכים להיות מסוגלים לסמוך עליו. 

תוך כמה זמן ההליך יהיה מאחוריכם? 

היום פשיטת רגל זה משהו שאפשר להתמודד איתו הרבה יותר בקלות ובמהירות. לכן אין סיבה לדחות את הדברים או לחשוש מהעניין הזה, כי בסך הכול האינטרס של המדינה הוא לעזור לכם להשתקם. לכן חשוב לבחור עו"ד שמבין את הדברים, שמכיר את החוק ושיידע לתדרך אתכם לקראת הבאות. אומנם זה נכון שיש לפניכם עוד מאבק שתצטרכו להתמודד איתו, אך מוטב להתחיל עם העניין הזה עוד היום ולא לדחות את הדברים, כי הזמן כאן לא משחק לטובתכם. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?