עו"ד רשלנות רפואית

ביטוח לאומי

עו"ד רשלנות רפואית הוא המענה לכל נזק שנגרם לכם כתוצאה מטיפול שקיבלתם בקופת חולים, בית חולים, מרפאה שיניים, קליניקה לטיפולי לייזר שונים וכדומה. פעמים רבות המטופלים יוצאים מטיפול כזה או אחר בידיעה ברורה כי נגרם להם נזק כתוצאה מרשלנות רפואית, אך רובם בוחרים שלא לתבוע. הסיבה לכך נעוצה לרוב בפחד וחוסר חשק להתחיל להתעסק מול סוללת עורכי הדין שלרוב מאפיינת מקומות מעין אלו. אך משרד עורכי דין מקצועי ואיכותי המתמחה בענייני רשלנות רפואית, יכול לבצע עבורכם את כל העבודה. עו"ד גלית קרנר הינה עורכת דין וותיקה ואמינה המתמחה ברשלנות רפואית ויודעת בדיוק כיצד לפעול במצבים מעין אלו. חשוב לבחור עורך דין רשלנות רפואית שמתמחה בתחום ויש מאחוריו שנים של וותק וניסיון.רשלנות רפואית

מספר דברים שכדאי לדעת לגבי עו"ד רשלנות רפואית

ראשית כל, חשוב להדגיש כי עורך דין המתמחה ברשלנות רפואית למעשה מתמחה בהיקף רחב של נושאים הנוגעים להתנהלות קלוקלת של הצוות הרפואי, או לחילופין לנזק שנגרם למטופל כתוצאה מהטיפול שקיבל. נושאים אלו כוללים בין היתר אבחון שגוי, טיפול שבוצע בצורה רשלנית, איחור באבחון וכדומה. לכן חשוב לבחור עו"ד שהפרקטיקה שלו מבוססת בעיקר בתחום של רשלנות רפואית, והוא אינו עוסק בתחומים נוספים כגון תאונות עבודה, ביטוח לאומי, נזיקין כללי ועוד. תחום הרשלנות הרפואית הינו רחב ויש צורך בניסיון רב שנים על מנת להכיר אותו לעומק. משרד עו"ד גלית קרנר מבססת את עיקר הפרקטיקה שלה בתחום ומקדישה את רוב זמנה לנושא.

לסיכום, חשוב לבחור עו"ד רשלנות רפואית שמתמחה בתחום ומקדיש את עיקר זמנו להכרת הנושא על בוריו. עו"ד גלית קרנר מציעה יחס אישי ואדיב לכל לקוח, תוך מתן ליווי וייעוץ אישי עוד בטרם הגשת כתב התביעה.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?