עורך דין ביטוח לאומי

עורך דין לענייני ביטוח לאומי

כולנו משלמים ביטוח לאומי. רובנו לא ממש מתעמקים בנושא ומשלמים רק בגלל שהחוק מחייב אותנו לשלם. הביטוח הלאומי הוא למעשה אינטרס לאומי אשר מבוסס על כך שהכלל דואג לפרט והפרט דואג לכלל. בשביל להפוך לאדם אשר נזקק לביטוח לאומי לא צריך להיות קשיש חולה או נפגע תאונה. במקרים רבים הביטוח הלאומי נדרש לסייע לאנשים צעירים, כאלו שאינם מסוגלים לעבוד ודמי הביטוח אמורים לסייע להם לנהל חיים נורמליים.

כאשר אתם נקלעים למצב שבו הביטוח הלאומי אמור לשלם לכם כסף או שאתם סבורים שמגיע לכם יותר כסף ממה שאתם מקבלים זה בדיוק הזמן הנכון לחפש עורך דיו ביטוח לאומי. פניה לעורך דין אשר מתמחה בתחום הביטוח היא הפעולה הנכונה ביותר לעשות שכן מדובר בגוף חזק ויהיה לכם מאוד קשה להתנהל מולו בכוחות עצמיכם.

לתבוע את מה שמגיע

ברב המקרים האנשים אשר זקוקים לכסף מביטוח לאומי הם החלק החלש של החברה, אלו שממילא לא קל להם בחיים, ובהתמודדות עם גוף עצום כמו ביטוח לאומי סביר להניח שידם תהיה על התחתונה. כמובן שתמיד טוב שישנם בני משפחה אשר יכולים לעזור ולגשת למשרדים של ביטוח לאומי ולנסות לסדר את העניינים. אבל האמת היא שבמקרים רבים התהליך נמשך זמן רב מידי ודורש הוצאת אנרגיה שלא לכולם יש.ביטוח לאומי

מערכת החוקים הסבוכה שעליו מושתת הביטוח הלאומי מצריכה פניה לאדם אשר מבין בנושאים הללו. אדם כזה אשר מכיר את כל החוקים על בוריה יירתם לעזרתכם וינתב אתכם בנתיבים העקלקלים של הביטוח הלאומי. בכל מקרה כאשר אתם מבקרים בביטוח הלאומי חשוב לשמור את כל המסמכים שאתם מקבלים ואף לבקש אישורים בכתב על החלטות ופעולות שונות. מסמכים אלו ישמשו בזמנן בתור הוכחות אם וכאשר.

האם אתם זכאים

לא תמיד אתם מודעים לזכויות שלכם. לעיתים עלול להיווצר מצב שבו יש לכם זכויות שאתם אפילו לא יודעים עליהם. על כן מומלץ  לפנות לעורך דין אשר מתמחה בביטוח לאומי ולקבל ממנו את כל המידע. עורכת הדין גלית קרנר הינה מומחית בנושא זכויות ביטוח לאומי ותשמח לסייע לכם בנושא.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?