עורך דין מקרקעין

עורך דין מקרקעין

קונה דירה? כדאי שתשכור את שירותיו של עורך דין מקרקעין

קיימים היום בשוק לא מעט עורכי דין, לכל אחד מעורכי הדין יש מומחיות בנושא אחר, זה יכול להיות גירושין או ירושות, וכמובן גם לעסקי הנדל"ן קיים עורך דין מקרקעין אשר מתמחה בתחום. כאשר אתם מבקשים לבצע עסקת נדל"ן זה יכול להיות קנייה או מכירה של בית, לא כדאי לקחת עורך דין- בן משפחה או חבר קרוב אם הוא אינו מתמחה בעסקאות שנוגעות לקרקע.

כאשר מבקשים לבצע עסקאות שנוגעות לנדל"ן מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום – עורכי דין שעוסקים בעסקאות קרקע, על מנת שלא תמצאו את עצמכם עם עורך דין שלומד עתה את חוקי הנדל"ן והקרקעות שהוא לא בהכרח מכיר, וכי יש לא מעט מקרים שרק עורכי דין שמתעסקים במקרקעין נתקלו בהם.

עסקאות לא חותמים בלי עורך דין מקרקעין

הגיע היום הגדול, והנה אתם בדרך להגשים עוד חלום – קניית דירה חדשה מקבלן, דירה שציפיתם לה כל כך הרבה שנים, וכמה חסכתם בצד על מנת לפתוח את הדלת אל הדירה שבפנים, ומי חשב בכלל לפנות לעורך דין מקרקעין כשהחוזה כל כך מסודר וברור?

בעת קניית הדירה אתם מוציאים סכומי כסף אדירים אם זה בתור מקדמה ואם זה בתור סכום לעתיד, השקעתם כל כך הרבה מאמץ אבל על ליווי של עורך דין מומחה תוותרו? קיימים מקרים לא מעטים בהם הדירה שנקנתה התגלתה כדירה תחת צו הריסה, בעלת חריגות בנייה או כל מקרה אחר שמסכן את בעלי הדירה בעת קנייתה.

עורך דין מקרקעין שתיקחו מטעמכם, הוא עורך דין שידאג אך ורק לאינטרסים שלכם וידאג להוציא את המיטב מהחוזה עליו חתמתם על הצד השני. חשוב לזכור, גם אם הצד השני מערב עורך דין מטעמו, אל תשכחו שבסופו של דבר זה עורך דין שתומך בצד שלו, אל תצפו שהחוזה יהיה בהכרח לטובתכם, כי הרי הצד השני הוא הלקוח שלו ולא אתם.

אל תתפשרו על עורך דין מקרקעין שידאג לזכויות שלכם וידאג שהעסקה שלכם תצא אל הפועל ולא יפגעו הזכויות שלכם, אל תשכחו שעורכי דין שמתעסקים בקרקע יודעים מה הכי טוב עבורכם- החל מאילו מוקשים יכולים להיות לכם בהסכם ועד בדיקות יסודיות לדירה על מנת שלא תהיינה הפתעות לאחר החתימה.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?