עורך דין פלילי בתל אביב

עורך דין פלילי בתל אביב

קודם כל ולפני הכל, עליך, במידת הצורך, לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי בתל אביב מנוסה בתחום הפלילים. אומנם רישיון עריכת הדין מקנה לאותם עורכי הדין את הזכות לייצג בכל תחומי המשפט, למעט בתי דין צבאיים, אשר שם נדרש אישור מיוחד, ולכן ישנם עורכי דין שעושים מסחרה, והם מעין חנות כל בו, טועמים מהכל וידם נמצאת בכל תחומי עריכת הדין. אך הנזקים אשר ייגרמו לכם מסוג כזה של ייצוג של עורך דין לא ניתנים בדרך כלל לתיקון כלל וכלל, דעו כי בפני ערכאות ערעור, עדיף מצבו המשפטי של מי שלא היה מיוצג על ידי עורך דין, מאשר מי שהיה מיוצג באופן לקוי ולא מיטבי.

להבדיל מתחומי משפט אחרים, עוסק המשפט הפלילי בדיני נפשות, ולכן אל תיתנו לאף עורך דין לצבור ניסיון על חשבונכם ועל גבכם. בדקו תמיד האם העורך דין מתמחה בתחום הפלילי בתל אביב, האם הוא טיפל במקרים דומים בעבר וכמה שנים הוא עוסק בתחום. בהקשר האחרון יש לציין שאפילו בתחום הפלילי יש תתי התמחויות וכך לדוגמה, לא לכל עורך דין פלילי יש ניסיון בתחומים ספציפיים, כמו למשל – תאונות דרכים ותאונות עבודה קטלניות, איסור הלבנת הון, עבירות כלכליות וכדומה. במאזן שבין ניסיון לבין ותק, עדיף לכם לשכור את שירותיו של עורך דין המתמחה מזה חמש שנים בסוגיה העומדת על הפרק מאשר עורך דין אשר יש לו ותק עשרים וחמש שנים במקצוע, אך אין לו מושג, או שיש לו מושג קלוש בסוגיה הנדונה.

בדקו היטב בציציות מי מטפל בכם במשרד של עורך דין פלילי בתל אביב

  • מודל אחד ניתן לכנות אותו בשם מודל הפרונט – על פי מודל זה, אותו פרונט של המשרד, המותג שאליו פניתם, השותף הבכיר אליו פניתם, עורך דין פלילי בתל אביב, יקלוט אתכם, כי זהו תפקידו העיקרי – להביא לקוחות, בעוד בפועל יטפל בעניינכם שותף זוטר או שכיר זעיר ובלתי מנוסה או אף מתמחה שטרם קיבל את רישיונו. אך זכרו – איכות הטיפול הינה תמיד פונקציה לניסיונו ולמומחיותו למי שמטפל בפועל בעניינכם.
  • בשעת צרה כולם מתפתים לרוץ לשמות הגדולים ולשכור את שירותיו של עורך דין פלילי בתל אביב בעל מוניטין ידוע או את שירותיה של פירמת עורכי דין גדולה ומכובדת. אך עליכם להיות ערים לכך שקיימים מודלים שונים של משרדי עורכי דין. לעתים אותו עורך דין מנוסה ששכרתם יטפל בעניינכם, אך לעתים לא.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

עורך דין מומלץ

אנו חיים במציאות שבה יש דינים וחוקים שאם לא היו קיימים היה פה כאוס מוחלט וסביר להניח שהעולם ובני האדם לא היו שורדים כך יותר

קרא עוד »

מהי ליטיגציה מסחרית

ליטיגציה היא למעשה חלק מתחום המשפט אשר הדגש שלו הוא על התדיינות. לא כל עורך דין הוא ליטיגטור. עורך דין העוסק בליטיגציה למעשה טוען ומופיע

קרא עוד »