איך מוצאים בימינו עורך דין פלילי מומלץ?

עורך דין פלילי מומלץ

כולנו עלולים למצוא את עצמנו במצב שבו אנחנו זקוקים לעורך דין פלילי, ורצוי שהוא יהיה כמה שיותר מומלץ. זו יכולה להיות עבירת אלימות שאולי ביצענו, גניבה או כל סוג אחר של עבירה אשר נכנסת להגדרה של עבירה פלילית, ומה שחשוב באמת, זה מי יהיה עוה"ד שיוכל ללוות אותנו בעניין. לבחור בימינו עורך דין פלילי מומלץ זה לא עניין פשוט והסיבה לכך היא דווקא העובדה שיש לא מעט מומחים שעובדים בתחום הזה. לכן טבעי שתתעורר אצלכם השאלה: איך נוכל לדעת האם עוה"ד הפלילי המומלץ שאליו אנחנו פונים הוא באמת טוב? ומה הופך איש מקצוע מסוים בתחום הזה לטוב יותר לעומת אחרים? 

עורך דין פלילי מומלץ – מה כדאי לבדוק לגביו? 

זה לא כל כך משנה עם איזו סוגיה אתם מתמודדים היום, וזה אפילו לא חשוב האם אתם אשמים או לא. מה שבטוח זה שכאשר אתם פונים אל עורך דין פלילי מומלץ כדאי יהיה לבדוק לגביו עוד כמה פרטים. ראשית, מי בכלל ממליץ עליו? ושנית, האם הוא עוה"ד שעוסק בתחום הזה מזה שנים רבות? מתי הוא הקים את המשרד שלו וכמה אנשים הוא מעסיק? איזה סוג של שירות נותן אותו עו"ד פלילי מומלץ ללקוחותיו? והאם הוא זמין גם בין הפגישות המסודרת במשרדו? ככל שיהיו לכם יותר נתונים אודות עוה"ד כך תוכלו להיות בטוחים יותר לגבי השאלה האם הוא באמת האדם הנכון עבורכם. חשוב שתבינו: עוה"ד הוא איש מפתח חשוב בכל התהליך שאליו אתם נכנסים היום. לכן, אם אתם יכולים לבחור עורך דין פלילי מומלץ שבאמת תוכלו לסמוך עליו, למה שתתפשרו על משהו אחר? 

כמה עולים שירותיו של עוה"ד? 

זה ברור שככל שעוה"ד שאליו אתם מתקשרים יותר מומלץ ויותר מוכר, כך המחיר שהוא ירשה לעצמו לגבות יהיה בדרך כלל גם יותר גבוה. לכן אנחנו ממליצים לכם לבדוק את הנושא הזה מראש ולהחליט מה הגבול שלכם. כלומר, האם אתם מוכנים לשלם כל סכום שכל עו"ד דורש מכם? או שאולי אתם מעדיפים לבדוק מראש כמה תוכלו להשקיע בנושא הזה? האם באמת כל עו"ד שיגבה מכם מחיר גבוה יותר יצליח לתת לכם שירות יותר טוב? לא תמיד זה כך. רצוי לבחור עו"ד שיש לו מוניטין בתחום ולא מעט ממליצים, אך בהחלט כדאי לברר מראש איזה שכר טרחה הוא עומד לגבות מכם. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?