עורך דין רשלנות רפואית

patch-3365703__340

תהליכים רפואיים אקוטיים משפיעים על חיינו – לטובה ולרעה. בכוחם של ניתוחים להשיב לנו את איכות החיים, להחזיר אותנו לתפקוד מלא, לשפר את תפקודנו החברתי, המשפחתי והמקצועי. במקרים רבים, תהליכים רפואיים אלו משיבים אותנו לחיים ומאפשרים לנו ליצור שוב קשר בריא עם משפחותינו, עם ילדינו ואהובינו, עם החברים והסביבה הכללית שלנו.

יחד עם זאת, תהליכים רפואיים שונים אינם מסתיימים כפי שהיו צפויים להסתיים. חוסר ניסיון, עומס נפשי ומקצועי, מיכון לא מתאים ואבחון לא נכון של המטופל – כל אלו יכולים להביא לידי תקלות בתהליך הטיפולי ובעיות אחרות המשליכות על כל אורח החיים. על מנת להתמודד בהצלחה עם מקרים אלו, לא תמיד מספיק לעמוד מול הרופא ולדרוש תיקון. למעשה, ישנם מקרים שבהם גם דרישה של תיקון לא יכולה לעזור במיוחד שכן מדובר בתהליכים שלא ניתן להשיב על מקומם.

לידה שהסתבכה, מומים בלידה כתוצאה מתהליך ניתוח קיסרי, בעיות באברים פנימיים ותפקוד לקוי שייוותר לכל החיים – אלו הם רק חלק מהנזקים העלולים להתרחש כתוצאה מרשלנות רפואית. במקרים רבים, לא ניתן להשיב את הנעשה. במצבים אלו, ניתן לכל הפחות להתמודד עם האחראיים על הפגם בתהליך הרפואי ולקבל את הפיצוי הנאות על כך.

פנייה אל עורך דין רשלנות רפואית היא הצעד הראשון והחיוני להתמודדות עם הבעיה. עורך דין רשלנות רפואית המכיר את התחום הספציפי הנדרש ייתן את המענה הרלוונטי, יחקור את המקרה מתחילתו ועד סופו ויבחן את אפשרויות קבלת הפיצוי השונות. במקרים בהם אכן התרחשה רשלנות, עורך דין רשלנות רפואית הוא האדם האמון על איתור התקלה והאחראי לה. 

כל תחום רפואי הוא עולם שלם בפני עצמו ומסיבות אלו, פנייה אל עורך דין רשלנות רפואית צריכה להתקיים בהתאם לתחום המומחיות של עורך הדין. אם מדובר ברשלנות רפואית שהתרחשה בתחום הולדה, אזי יש לפנות אל איש מקצוע המתמחה בתחום הספציפי. בה במידה, אם הרשלנות הרפואית התרחשה במסגרת ניתוח איברים פנימיים, יש לפנות לעורך דין שונה המתמחה בתחום, מכיר את הפרוצדורות הרפואיות השונות, מתמצא בתהליכים ויודע כיצד הדברים מתנהלים.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?