עורך דין תאונות עבודה

עורך דין תאונות עבודה

מהי תאונת עבודה? מי יכול לעזור במקרה של תאונת עבודה? על כל זאת ועוד תוכלו לקרוא במאמר זה.

על תאונות עבודה

תאונות עבודה הן כל מקרה בלתי מתוכנן, שגורר אחריו נזק גופני או נפשי במהלך פעילות של מקום העבודה. בדרך כלל מדובר על תאונות, שקורות במהלך העבודה וכחלק מביצוע העבודה כמו נפילה מגובה, פציעה מכלי עבודה ועוד. יחד עם זאת, תאונות עבודה יכולות להיות גם תאונות, שקורות במהלך פעילות במסגרת העבודה, שאינן במהלך שעות העבודה. לדוגמה, במהלך נופש ממקום העבודה, השתלמות וכדומה.

כתובת לעזרה

עורך דין תאונות עבודה הוא הכתובת שלכם למקרים של תאונות עבודה. עורך דין, המתמחה בתחום תאונות העבודה, עוסק בתחום של דיני נזיקין וזוהי תת ההתמחות שלו. במידה ונפגעתם במהלך העבודה, בדרך אליה או ממנה או במהלך פעילות במסגרת העבודה, תוכלו לפנות לעזרתו של עורך דין מתחום זה.

מה הוא עושה?

תפקידו של עורך דין תאונות עבודה מתחיל למעשה כבר בשלב הייעוץ. ראשית, ניתן לפנות אליו במטרה להבין מהן הזכויות שלכם וכיצד ניתן לקבל אותן. לאחר מכן, ניתן להגיש באמצעותו תביע כנגד הביטוח הלאומי או מקום העבודה לקבלת הפיצויים הקבועים בחוק בהתאם לאופי הפגיעה כתוצאה מהתאונה.

אל חשש!

פעמים רבות, נפגעי תאונות עבודה מהססים להגיש תביעה כנגד מקום העבודה מחשש לפגיעה במקום העבודה עצמו. לכן חשוב להבין, שמרבים המעסיקים מבוטחים כנגד תאונות של עובדים ולכן התביעה היא למעשה, נגד חברת הביטוח ולא נגד המעסיק עצמו.

מה להביא?

כאשר אתם פונים לשירותיו של עורך דין תאונות עבודה, חשוב להביא אתכם את כל המסמכים הרפואיים וכל תיעוד אחר שברשותכם. ככל שיהיו בידיו יותר מסמכים ואמצעי תיעוד, כך יהיה לו יותר קל להוכיח את אופי התאונה ואת השפעתה עליכם בבית המשפט. למעשה, כבר ברגעים שלאחר התאונה מומלץ לצלם את כל מה שרלוונטי לתאונה וגם לשמור את כל המסמכים הרלוונטיים, אשר ישרתו אתכם בשלב מאוחר יותר ויעזרו לכם לקבל את הפיצויים המגיעים לכם בגין אבדן כושר עבודה למשך התקופה המדוברת.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?