מזכירה משפטית – עבודה מרתקת בסביבה דינאמית

בעשורים האחרונות נפתחים בישראל מאות ואלפים של משרדי עורכי דין, חלקם משרדים קטנים יחסית ואילו אחרים הם פירמות גדולות שכבר הפכו לוותיקות ומוכרות. כל אחד ממשרדים אלו נדרש גם לשירותי מזכירות המטפלים בפניות של לקוחות, במסמכים רבים ומגוונים, בתכתובות עם גורמים שונים, בקביעת פגישות וכדומה.

 

פעולות אלו צריכות להיעשות על ידי מזכירה משפטית שהינה בעלת רקע הולם בעולם המשפט ומכירה כמובן את כל הכלים הדרושים לניהול משרד ולביצוע עבודה שוטפת על הצד החלק והיעיל ביותר. בדיוק למען מטרה זו מקיימת מכללת אינטלקט אקדמון קורס מזכירות משפטית המיועד לכל מי שרוצה להשתלב בסביבת עבודה מעניינת ומאתגרת, עם תנאי תעסוקה טובים ואפשרויות קידום והעסקה גם לטווח הארוך.

 

כמה מילים על הקורס

 

לפני שנספר עם היתרונות של קורס מזכירות משפטית רצינו לדבר על הקורס עצמו שנפרש על פני 40 שעות אקדמיות. כאמור לעיל, על מנת שתוכל לבצע את מלאכתה כראוי על מזכירה להיות בקיאה בקשת רחבה של תחומים, אותם אנו מלמדים בקורס בעזרת מרצים בעלי ניסיון רב בנושא זה ובהוראה בכלל. בין היתר, הקורס כולל שיעורים בתחום תורת המשפט, מבנה מערכת המשפט בישראל והמחלקות בבית המשפט, מאפיינים ייחודיים של שיטת המשפט הישראלית, פתיחת הליכים בבתי המשפט בערכאות השונות, פתיחת הליכים בבית משפטי לענייני משפחה, המשפט הפלילי ודיני עונשין, נזיקין ופיצויים, עסקאות מקרקעין, צווים זמניים ועיקול זמני. בנוסף לכך, הקורס מתייחס לכלים הפרקטיים שמאפשרים למזכירה לבצע את עבודתה נאמנה, לרבות שיעורים על תפקידן של מזכירות במשרדי עורכי דין, יישומי המחשב וכדומה.

 

היתרונות של קורס מזכירות משפטית

 

בראש ובראשונה, בשנים האחרונות הופך גם עולם המזכירות למאתגר וספציפי יותר, כאשר מוסדות ומשרדים ממגזרים שונים במשק מחפשים מזכירות בעלות ידע ספציפי. לכן, במקרים רבים מהווה כיום תעודת הכשרה בתחום תנאי מקדים להשתלבות בתעסוקה, וזוהי בדיוק התעודה שמקבלים עם סיום קורס מזכירות משפטית. יחד עם זאת, יש כמובן לעמוד המטלות ומבחני המעבר ולהפגין נוכחות בלפחות 85% מסך השיעורים בקורס. עוד יש לציין כי לקורס יכולים להתקבל רק אנשים ללא עבר פלילי ובעלי תעודת בגרות מלאה עם 12 שנות לימוד.

 

ובאשר ליתרונות נוספים של הקורס, מלבד היותו מקצוע מבוקש בקרב אלפי משרדי עריכת דין בישראל, מדובר גם בעבודה במקום קבוע כמו מזכירות של בית משפט ולשכה משפטית. כמעט בכל המקרים מדובר במקומות תעסוקה בעלי גב איתן ומוניטין אשר מכוונים לטווח הארך ולכן גם מחפשים עובדים ועובדות שישתלבו בהם וימשיכו לאורך שנים. המשמעות היא שעם סיומו של קורס קצר יחסית כבר אפשר למצוא תעסוקה בעלת אופק, ומעבר לכך המזכירות נוטות להפוך לבורג חיוני בניהולו השוטף של המשרד ולמעשה אי אפשר בלעדיהן. כתוצאה מכך הן נהנות לא רק מתעסוקה ארוכת טווח אלא גם משיפור בתנאים עם הזמן, אך הדבר תלוי כמובן במסירותן ובכישוריהן.

 

למידע נוסף אודות הקורס ולביצוע הרשמה הינך מוזמנת לפנות אל מכללת אינטלקט אקדמון ב- *9233.

 

 

 

עו"ד? הלימודים לא מסתיימים לעולם

השינויים המקומיים והגלובליים בתחום המשפטים מחייבים מעקב מקרוב, מושפעים מעשרות גורמים ורובם לא צפויים. אז איך נשארים עם אצבע על הדופק? פשוט ממשיכים כל הזמן ללמוד דברים חדשים

עורכי דין מבינים כבר בשלב יחסית מוקדם בקריירה שהם לא יכולים להרשות לעצמם להפסיק ללמוד. אם בתחילת הדרך עוד ישנה נטייה לחשוב שאת רוב הידע מקבלים מהתואר הראשון, כבר אחרי כמה ביקורים בבתי משפט זה צפוי להשתנות.

הסיבה לכך היא שתחום המשפטים כל הזמן מתפתח ועורכי דין שלא נשארים עם אצבע על הדופק עלולים למצוא את עצמם מאחור. התחרות בין עורכי הדין מחייבת אותם להכיר את ההתפתחויות החדשות, להיות בקיאים בשינויים ולעקוב אחר המגמות. זה חשוב לרובם ברמה האישית והמקצועית, כמו גם מהווה חובה מוסרית עבור הלקוחות.

למה תחום המשפטים משתנה בתדירות כל כך גבוהה?

יש כמה סיבות מרכזיות למאפיינים המיוחדים והתזזיתיים של תחום המשפטים. קודם כל, מדובר באחד התחומים שמשפיעים בצורה המהותית ביותר על החיים בחברה המודרנית. כתוצאה מכך ישנם מאבקים פוליטיים ורגולטוריים סביב נושאים שעל סדר היום הציבורי. רוב הנושאים מקבלים גם ביטוי חוקי ומשפטי, מה שמשנה במובן מסוים את עבודתו היום יומית של עורך הדין הממוצע.

שנית, על תחום המשפטיים יש השפעות מקומיות וגלובליות שעלולות להתרחש ביחד או לחוד. כל משהו שקורה במדינה מערבית אחת משפיע על מדינה מערבית אחרת, בעיקר בכפר הגלובלי שמכונה המאה ה-21. כתוצאה מכך, עורכי דין גם מבינים שההשפעות הן בלתי צפויות ושאסור להם להזניח את הידע.

הפתרון – לימודים והכשרות מסביב לשעון

הנקודה החיובית היא שעורכי דין ממש לא צריכים להישאר מאחור עם הידע שיש להם. קיימים כיום מסלולים נגישים של תואר שני במשפטים וכל אחד מהם מוכיח שעבור עורכי דין, הלימודים לא מסתיימים לעולם. למעשה, לתואר שני יש ערך מוסף עבור עורכי הדין כי הוא מאפשר להם להתעדכן בפסיקות החדשות וגם להרחיב את תחומי ההתמחות שלהם.

עורכי דין מן השורה אפילו לא חייבים לוותר על לקוחות או פרנסה בשביל ללמוד לתואר שני. רוב מסלולי הלימודים מיועדים מלכתחילה לסדר היום של עורכי הדין, מותאמים עבורם מבחינת נושאים וכוללים מפגשים עם אנשי מקצוע ומומחים מתחומים שונים. כל מה שעורכי הדין צריכים לעשות בהקשר הזה הוא לעמוד בתנאי הקבלה המקוריים וכמובן להשתתף בשיעורים כדי לקבל את תעודת ההסמכה.

לסיכום, תחום המשפטים משתנה בקצב מהיר בגלל סיבות שונות אבל זה גם מה שהופך אותו למעניין ויצירתי. עורכי דין שמתפרנסים מהתחום חייבים להביא את זה בחשבון, בעיקר אם הם רוצים לשרת את הלקוחות שלהם על הצד הטוב ביותר. למזלם, הם יכולים לעדכן את הידע בעזרת לימודי תואר שני ויש המון הכשרות נוספות שרלוונטיות עבורם.

סמינריון במשפטים המלצות

במידה ואתם מעוניינים להקל על עצמכם עם עבודת הסמינריון, אתם יכולים פשוט לפנות אל חברה מקצועית שתדע לעזור לכם ולהציע לכם שירות בדמות הכנה מקצועית של עבודת סמינריון במשפטים.

בכדי להבטיח שאתם בוחרים בחברה שמסוגלת להציע לכם את השירות הטוב ביותר, אתם פשוט צריכים לבדוק את ההמלצות הקיימות לחברות השונות. לאחר שתעשו זאת תוכלו להבין טוב יותר מהו הכיוון שהכי מתאים לכם וכיצד יהיה כדאי לכם לפעול בכדי להבטיח שתהיו מרוצים מרמת העבודה.

פשוט בוחרים להיעזר במקצוענים

לכל אחד מאתנו יש את הנסיבות שלו בחיים, אשר לעתים משפיעות על היכולת שלו לעשות דברים בכוחות עצמו. אם אתם נאלצים להתמודד עם מצב מתסכל לפיו פשוט אין לכם מספיק זמן להכין עבודת סמינריון במשפטים, אז הצעד הנכון מבחינתכם יהיה פשוט לפנות בהקדם אל חברה מקצועית שתעזור לכם.

ברחבי הארץ יש מספר חברות מובילות שמתעסקות בתחום העבודות האקדמיות, ובין היתר גם סמינריונים, כך שאם אתם שוקלים להזמין שירות מהסוג הזה, כל שאתם צריכים לעשות זה פשוט לוודא שאתם בוחרים לקבל את ההחלטה הטובה ביותר ולהזמין שירותים מהחברה הנכונה.

אל תישארו מאחור באקדמיה

לא מגיע לכם להגיע למצב שבו אתם מקבלים ציונים נמוכים במוסד האקדמי רק בשל מחסור בזמן או חוסר יכולת לעמוד בדרישות שמוצבות להכנה של עבודת הסמינריון שלכם. במקום זאת יהיה כדאי לכם לוודא שאתם נוקטים בצעדים הנכונים ופונים ללא חשש אל חברה שתדע לעזור לכם.

כדאי לכם לדעת שאתם יכולים לחולל מהפך של ממש ביכולת שלכם להתמודד עם עבודות אקדמיות במידה ותחליטו לפנות אל חברות מקצועיות שיוכלו לעזור לכם בעת הצורך. כך אתם לא תצטרכו להעיק על עצמכם, ובמקרים שאתם עמוסים יתר על המידה, תוכלו פשוט להוריד מכם את העומס המעיק.

תזכרו שאם אתם רוצים להבטיח שאתם בוחרים בחברה הנכונה, זה יהיה חיוני לשים לב שאתם בוחרים חברה שיש לה המלצות רבות ואחת כזו שסטודנטים רבים היו מרוצים מהעבודה שהיא עשתה לאורך השנים. רק כך תוכלו לדעת שאתם בוחרים נכון.

תואר במנהל עסקים עם ערך מוסף

מתלבטים לגבי תואר וחשבתם על תואר ראשון במנהל עסקים? אם כן, וודאי לא מעט פעמים שמעתם את המשפט כי מנהל עסקים הוא תואר כללי מדי ויתכן שאפילו קצת חסר ערך בשוק העבודה. האומנם? החדשות הטובות הן, שעדיין יש מקום ללימודי מנהל עסקים לתואר ראשון בעולם, ומרבית המנהלים המצליחים עדיין ברובם בוגרי מנע"ס. יחד עם זאת, כדי ליצור יתרון משמעותי בלימודים הללו מומלץ ללכת על התמחות יוצאת דופן או על תואר משולב שייתן לכם ערך מוסף גם בבואכם להתחרות על משרות פוטנציאליות בתום הלימודים. מה זה בדיוק תואר משולב ואיך הוא שונה מעוד התמחות במקצוע הלימוד? קראו כאן.

אז מה זה בדיוק תואר משולב?

המושג של תואר ראשון משולב, הוא לא מושג חדש בעולם הלימודים. מדובר לרוב במסלול שבו למעשה לומדים שני תארים במקביל, ובסיום מקבלים למעשה תואר ראשון כפול בשני מקצועות. לרוב, מסלולי הלימוד המשולבים בעיקר נפוצים במקצועות הכלליים יותר דוגמת תקשורת, משפטים וכמובן בתואר הראשון במנהל עסקים. התואר הראשון המשולב, בניגוד להתמחות שמהווה נישת לימוד בתוך מקצוע שלם, הוא מסלול לימוד שבו מקבלים BA  למעשה בשני מקצועות אותם לומדים במקביל במהלך 3 השנים. היתרון הוא בידע המעמיק והמשולב שיש בין המקצועות ויותר אפשרויות לימוד המצפות למסיימים הודות לידע בשני תחומים דיספלנריים.

ובכל זאת… הרוב הולכים על התמחות כנראה שהם יודעים למה, לא?

ובכן, זה נכון שרוב הסטודנטים יעדיפו התמחות, למשל במנהל עסקים גלובלי במסגרת התואר הראשון במנהל עסקים, מאשר ממש ללמוד יחסים בינלאומיים לתואר במקביל ללימודי המנע"ס וזה כמובן די ברור למה. ההתמחות היא נישתית, קטנה יותר בהיקפה ואינה דורשת מאמץ מיוחד חוץ מהלימודים גם כך במקצוע הרחב יותר אליו ההתמחות שייכת. זה מסלול לימוד נוח וטבעי שכולם עוברים ולכן רבים הולכים עליו. לעומת זאת, המסלולים המשולבים מצריכים הרבה יותר משאבים- לרוב התארים הללו יקרים יותר, כי בכל זאת מדובר בתואר כפול ומוקדשים בו הרבה יותר שעות לימוד, הם מצריכים גם עבודה כפולה והשקעה כפולה מבחינת עבודות הגשה, עבודות סיום, מבחנים וכולי ולעיתים כאשר מדובר במקצועות המצריכים התמחות, הסטודנטים ייאלצו גם לעבור התמחות כפולה (כמו למשל במקרה של משפטים וחשבונאות). מצד שני, עצם הלימודים הכפולים מאפשרים לסטודנטים להחשף לעוד מקצוע ולהחליט לאיזה מהשניים הם נמשכים יותר, וגם אפשרויות התעסוקה שלהם מרובות יותר כיוון שהם מוכשרים במגוון נושאים נרחב יותר בזכות התואר הנוסף.

כיצד אני יכול לדעת איזה מהמסלולים מתאים לי יותר?

התשובה כאן היא אישית לגמרי ותלויה ביכולות וברצונות שלכם. אם אתם יכולים ומסוגלים לוותר על עבודה בתקופת הלימודים ולהתמקד רק בהם, ועדיין לממן את הלימודים, הרי שתואר משולב במנהל עסקים ומקצוע נוסף אכן יתאימו לכם כיוון שיש לכם את המשאבים והיכולות לכך. אם אתם נאלצים לעבוד שעות רבות במקביל ללימודים, ואתם יודעים שקשה לכם למקבל משימות רבות זו לצד זו מבחינת ניהול הזמן, הרי שאולי עדיף לוותר על התואר הכפול ולהשאר עם תואר אחד שבו תשקיעו ותהיו טובים במיוחד.

בשורה התחתונה, ישנם עוד שיקולים רבים נוספים לגבי מה עדיף לבחור, אך אלו יכולים להנתן לכם בהתאמה אישית ומלאה רק באמצעות שירותי הייעוץ במוסדות הלימוד השונים, שלרוב ניתנים חינם למתעניינים בלימודים במקום.

תואר ראשון במשפטים מקצוע לחיים

בחירת מקצוע לחיים

כולנו רוצים להצליח, למצוא את חלקת האלוהים שלנו ולהיות בטוחים שאנחנו במקום הנכון לנו.
עם זאת, לא תמיד קל לדעת איך להגיע ליעדים שלנו כי בפועל לא כולנו יודעים מגיל צעיר במה היינו רוצים לעבוד.
זה נשמע לכם מוכר וגם אתם נמצאים היום בצומת הזה שבו אתם צריכים לבחור מה ללמוד?
אם כך, ההמלצה שלנו היא לעצור, לקחת את זה ולחשוב היטב לאיפה אתם פונים. תואר ראשון במשפטים ללא בעיות או תואר ראשון בתקשורת זה עניין שאתם צריכים להיות שלמים איתו לפני שאתם מתחילים.
לכן חשוב שתבדקו עם עצמכם במה הייתם רוצים לעבוד ואיך הייתם רוצים לנהל את הדברים.
כל מקצוע מציע לנו מפגש עם אנשים אחרים ועם סיטואציות שונות בחיים כך שטוב תעשו אם תחליטו עוד היום איך הייתם רוצים לנהל את חייכם.

האם הלימודים הם חלק בלתי נפרד מהמסלול שלכם?

תואר ראשון במשפטים

זה לא משנה אם אתם חולמים היום על דוקטורט בפיזיקה, על רפואה או על תואר ראשון במשפטים כי בכל מקרה אתם בוודאי תוהים האם לימודים זה חלק מהעניין. כדאי לדעת שאין תשובה אחת נכונה לשאלה הזאת, כי לא מעט אנשים הצליחו בחיים גם בלי לעבור באוניברסיטה, בטכניון או בכל מיני מכללות שונות. מנגד, חשוב לדעת שכדי לעסוק במקצועות מסוימים אנחנו חיים תעודות, בין אם זה תחום עריכת הדין, הרפואה או תחומים אחרים.
בנוסף, כדאי לזכור שלימודים גבוהים יכולים להעשיר אתכם מאוד ולכן לא כדאי לוותר עליהם ומומלץ להשקיע מחשבה בבחירת המקום הטוב ביותר ללימודים עבורכם.

ללמוד במקום המוביל

יש היום הרבה מקומות שבהם תוכלו ללמוד כל מקצוע שמעניין אתכם ובהחלט כדאי יהיה לבדוק לאיפה אתם פונים.
האם אתם רוצים ללמוד במקום מוכר? או שאולי הדבר החשוב ביותר זה שהלימודים יהיו כמה שיותר זולים?
האם חשובים לכם תנאי הקבלה או רמת הלימודים עצמם? כדאי שתבדקו כמה שיותר פרטים לפני שאתם נרשמים למקום מסוים כי המטרה צריכה להיות לא רק תואר אלא גם לקבל את הטוב ביותר תמורת הזמן וההשקעה שלכם.

אבטחת מידע במסגרת ניהול מסמכים

בימינו ארגונים רבים בוחרים לנהל מסמכים דרך תוכנה מתאימה ובאמצעות "ענן". הכוונה היא לשמירה של כלל המסמכים שנוצרים במסגרת פעילות הארגון או החברה בפורמט דיגיטלי ובאחסון וירטואלי תוך ניצול האופציה הפופולרית של ענן מחשוב.

במקרים אלה חשוב מאוד להקפיד על אבטחת מידע מקסימלית, כך שהחומרים יקרי הערך לא יאבדו וכן לא יגיעו לעיניים עוינות.

המעגל הראשון של אבטחת המידע

המעגל הראשון של אבטחת המידע במסגרת ניהול מסמכים כולל מספר פונקציות חשובות לבחירת האחראים על המערכת ועל ניהול המסמכים בארגון או בחברה.

ביניהן: קביעת דרגות חוזק הסיסמא (למשל מה יהיה מספר התווים המינימלי, אילו שילובים נדרשים וכו'), נעילת המערכת לאחר מספר כישלונות בהקלדת סיסמא, חסימת הגישה בפני עובד שעוזב את הארגון באופן מידי, חסימת הגישה ממכשירים סלולריים שאבדו או נגנבו, קביעת רמות הרשאה שונות לכל עובד ועובד (לאילו מסמכים הוא רשאי לגשת ומה מותר לו לעשות עם כל מסמך ומסמך – לקרוא, להוריד למחשב שלו, לערוך וכו'), הגבלת שיתוף מסמכים לפי משתמשים או לפי תאריכים ועוד.

מה עוד כולל אבטחת מידע עבור ניהול מסמכים בענן?

ניהול מסמכים מחייב כאמור רמת אבטחת מידע מקסימלית, כשבנוסף למרכיבים הנ"ל של המעגל הראשון, חשוב מאוד להגן על המידע מפני גורמים זרים.

לשם כך מוקדשת תשומת לב ל-2 נושאים עיקריים: האחד, יצירת ממשק ידידותי למשתמש ובפרט כזה שמצמצם את הסיכון לשימוש באותה סיסמה למטרות רבות (התנהלות שהיא פוטנציאל לפרצת אבטחה משמעותית).

כמו כן המערכת שומרת את הסיסמאות מוצפנות ובנפרד, כך שהסיכון שגורמים עוינים יגלו אותן ויפרצו אל אותה תוכנת ניהול מסמכים וידוגו משם מידע הופך מזערי במיוחד.

צעד נוסף הוא חסימת הגישה אל מסמכים רגישים במיוחד מהמכשירים הניידים באופן כללי, וזאת על-מנת להגביר את רמת האבטחה סביב אותם מסמכים ספציפיים.

עוד כדאי לדעת שבמסגרת ניהול המסמכים ואבטחת המידע שלהם ישנו גם רישום מדוקדק של כל פעולה אשר מתבצעת, כך שקל יותר לזהות התנהלות חריגה ולאתר מי אחראי לה.

כמובן שבנוסף לכל הנ"ל חשוב לוודא שישנה גם הגנה מפני פרצות אבטחה ברשת האינטרנט עצמה או בענן הספציפי, וזאת על בסיס פרוטוקולים מתקדמים.

התואר השני שכדאי לכם לעשות

בעידן שבו אנחנו חיים הרבה אנשים מוצאים את עצמכם במצב שבו הם צריכים להגן על הזכויות שלהם לעיתים קרובות, ואחת הדוגמאות הבולטות לכך הם רופאים. מי מאיתנו לא שמע על מישהו שהגיש תביעת רשלנות רפואית כנגד רופא מסוים? ומי מאיתנו לא ראה אנשי מקצוע אחרים שמצאו את עצמם בלב ליבה של פרשיה משפטית? משמעות הדברים היא שאפילו אם למדתם תחומים אחרים אתם צריכים ידע והבנה בתחום המשפטים, ולכן תואר שני במשפטים ללא משפטנים זו בחירה שיכולה לעניין אתכם. מדובר על תואר שמיועד לאנשים שלמדו תחומים אחרים בתואר הראשון כך שאתם לא צריכים להגיע עם רקע בנושא או להיות בעלי ידע מסוים בתחום.

עורך דין פלילי

ללמוד במקום ששמו הולך לפניו

תרגום משפטי

בין אם אתם חושבים לעשות תואר שני במשפטים ללא משפטנים ובין אם אתם חולמים על תארים שניים אחרים, כדאי יהיה לבדוק לאיפה אתם נרשמים. מה שבטוח זה שלא כדאי לכם לבזבז ככה סתם את הזמן היקר שלכם על לימודים שלא לגמרי יוכלו להתאים לכם ושלא יענו על כל הציפיות שלכם. לכן מומלץ לבדוק כמה שיותר מידע אודות המקום שבו אתם רוצים ללמוד, כמו לדוגמא: איפה מתקיימים הלימודים, מיהם המרצים, מה כוללים השיעורים? חשוב לא פחות לבדוק מה דורשים לימודי התואר השני כדי שתוכלו להבטיח את התייחסותכם הרצינית לעניין.

מימון התואר השני

הדבר הנוסף שמטריד הרבה אנשים שחושבים על תואר שני זו שאלת המחיר והעלויות, כי לא כל אחד יוכל לממן בעצמו תואר שני במקום הכי יקר שקיים. החדשות הטובות הן שיש היום הרבה מלגות לתארים מגוונים בארץ, כך שאחרי שאתם בוחרים את התואר המתאים לכם, תוכלו לבדוק גם את נושא המלגות. כמו כן, לא אחת קורה שמקום העבודה הוא זה שמציע לממן את התואר השני, אז למה שלא תתעמקו בעניין? היתרון בתואר שני בתחום המשפטים זו לא רק העובדה שתוכלו לשלב אותו בקורות החיים שלכם, אלא גם תוכלו להרוויח כך יותר כסף ואף להרגיש מוגנים יותר, אז למה לא?

לומדים עריכת דין וצריכים סיוע? פנו למורה פרטי למשפטים!

תחום המשפטים הוא אחד מתחומי הלימודים המבוקשים בארץ. לא בכדי התחום נחשב יוקרתי וכל אמא פולניה רוצה שהבן שלה יהיה רופא או עורך דין. ישראל היא אחת המדינות המובילות בעולם המספר של עורכי הדין ביחס לאוכלוסיה – כנראה שצרות לא חסרות פה, וגם לא עילות לתביעה… להמשיך לקרוא לומדים עריכת דין וצריכים סיוע? פנו למורה פרטי למשפטים!

המלצות לבוגרי תואר שני במשפטים: כיצד ניגשים לבחינות ההסמכה של לשכת עוה"ד?

בחינות ההסמכה של לשכת עוה"ד נערכו בשנת 2014 במתכונת הרגילה וממאי 2015 בוגרי תואר במשפטים ייאלצו להתמודד עם המתכונת החדשה שכוללת שאלה פתוחה עליה יש להשיב בעל פה. להמשיך לקרוא המלצות לבוגרי תואר שני במשפטים: כיצד ניגשים לבחינות ההסמכה של לשכת עוה"ד?

משפטים: לימודים שיכולים לתרום לעוסקים בכל תחום

בין אם אתם עוסקים ברפואה, אדריכלות או כל תחום אחר של החיים, בודאי יצא לכם כבר לראות עד כמה לימודי משפטים יכולים להיות רלוונטיים לחיים שלכם. להמשיך לקרוא משפטים: לימודים שיכולים לתרום לעוסקים בכל תחום

הסיבות לעשות תארים שניים בתחומים שונים

אתם מסתכלים ימינה ורואים עורכי דין ומסתכלים שמאלה ורואים עוד עשרות אנשים שעובדים באותו המקצוע? להמשיך לקרוא הסיבות לעשות תארים שניים בתחומים שונים

מדוע כולם רוצים לעשות תואר ראשון במשפטים?

כל החיים היה לכם חלום להילחם למען הצדק? תמיד ראיתם את עצמכם מנסים להגן על החלש ומנסים להסביר לכולם מדוע הוא צודק ולמה הוא בחר לעשות את מה שהוא עשה? להמשיך לקרוא מדוע כולם רוצים לעשות תואר ראשון במשפטים?

בוגרי תואר במשפטים? למה מומלץ לעשות תואר שני במשפטים

הרעיון לעשות תואר שני במשפטים הוא רעיון שהרבה אנשים חושבים עליו, ואין ספק שאם גם אתם נמצאים היום בשלב שבו אתם רוצים להיות עוד יותר מקצועיים בתחום שלכם, אז כדאי שתחשבו על כך. להמשיך לקרוא בוגרי תואר במשפטים? למה מומלץ לעשות תואר שני במשפטים