איך בוחרים עו"ד לתביעות סיעוד

ביטוח סיעודי הוא מושג שדנים בו רבות בעיקר בעת הדאגה ההולכת וגוברת לגבי עתיד הקשישים במדינת ישראל. ביטוח סיעודי אשר אמור להינתן לקשישים, תשושי נפש ושאר אנשים בעלי קושי ביכולת לתפקד  – נועד על מנת להקנות אורח חיים טוב יותר, להטיב עם איכות החיים ולאפשר לרבים להזדקן בכבוד.

עם זאת לא תמיד כך הדבר, בעיקר כאשר חברות הביטוח מערימות קשיים במימוש הביטוח גם עבור אנשים ששילמו את תשלומי הביטוח בכל ימי חייהם!

במקרים כאלה חשוב לא לוותר על הזכויות שלכם ולבחור בעורך דין המתמחה בתביעות ביטוח ותביעות נזיקין כאשר עו"ד תביעות סיעוד תפקידו להילחם עבור הזכויות שלכם אל מול חברות הביטוח הפרטיות, כמו גם אל מול המוסד לביטוח לאומי.

אבל כיצד בוחרים את עורך הדין הטוב ביותר?

זה נכון, כיום ישנם שלל עורכי דיני ומשרדי עורכי דין העוסקים בתחום אשר מציעים את שירותיהם. עם זאת כדי לבצע בחירה נכונה יש לשים לב אל הדגשים הבאים:

אמינות – חשוב לבחור עורך דין אמין אשר יוכל להקנות לכם את כלל השירותים החפים מאינטרסים וכאלה שיספקו לכם את כלל הזכויות כמו גם שיש לבחור איש מקצוע אשר ידאג לפני הכל לאינטרסים שלכם.

ניסיון ומקצועיות – בחרו עורך דין שיש לו ניסיון ומקצועיות והוא מכיר את כל מה שקשור לרזי המקצוע, לערכאות המשפטיות והוא יודע כיצד להנחות אתכם בתהליך ולייעץ לכם כיצד לפעול מול חברת הביטוח בכל שלב ושלב.

הצלחות – עוד מומלץ לבחור עורך דין נזיקין וביטוח ששיש לו הצלחות בתחם, על מנת לקבל מידע על פועלו של עורך הדין, תמיד תוכלו לבדוק אודותיו באתרים משפטיים, אתרי פסקי דין כמו גם קטעי עיתונות שמתפרסמים ברשת.

המלצות – חשוב בנוסף לבחור עורך דין מומלץ וכזה שידוע כנוחל הצלחות בתביעות ביטוח. נסו לקבל המלצות ממכרים בני משפחה וחברים. בכך תוכלו לבחור את עורך דין תביעות סיעוד הטוב ביותר!

כשהביטוח לא כל כך בטוח

סוכנים רבים ושונים מעודדים אותנו לחתום על ביטוחים. הם אומרים לנו כי ביטוחי חיים וביטוחי בריאות יסייעו לנו בעת צרה או בעיה רפואית אשר מתגלה לפתע. אבל דווקא כאשר אנו זקוקים לביטוח יותר מכל, עקב המצב החדש והבלתי נעים שנקלענו אליו, אנו עשויים לקבל דחייה. כדי להבטיח שבסופו של דבר נקבל את הכסף המגיע לנו, חשוב לפנות לעורך דין מקצועי.

מיהו עורך דין ביטוח

עורך דין ביטוח עוסק בתביעות שונות של חברות ביטוח ובכללם הביטוח הלאומי. עורך דין זה מסייע לאנשים מאוכלוסיות שונות כדי לקבל את כספי הביטוח שלהם. לעתים מדובר בחברת ביטוח המסרבת לשלם פיצויים בטענה שהמבוטח בריא לחלוטין, ובמקרים אחרים אחוזי הקצבה או התשלום החד פעמי שנקבעו נמוכים מדיי ואינם מצליחים לסייע בעת מימון ההוצאות הרפואיות השונות.

מי פונה לעורך דין

עורך דין ביטוח מקבל פניות בכל עת ונענה לדרישותיהם של לקוחותיו. אלה כמה מקרים שבהם מטפל עורך דין מקצועי:

  • קשישים – האוכלוסייה המבוגרת בישראל זקוקה לא אחת בסיוע בפעולות היום יומיות כמו אכילה, שתייה או הלבשה. לעתים נדחית התביעה על ידי חברת הביטוח או הביטוח הלאומי בטענה שהמטופל אינו זקוק לעזרה. במקרה זה יוצא עורך הדין להגן על המטופל ולהשיג עבורו את העזרה המגיעה לו.
  • פגועים מלידה – במקרים לא מעטים מדובר בילדים שנפגעו בלידתם, והוריהם אינם מצליחים להוכיח לחברות הביטוח השונות כי הם זקוקים לקצבה או לתשלום חד פעמי.
  • חולים במחלות נדירות – ישנם חולים החולים במחלות נדירות כל כך עד אשר הרופאים עצמם נוטים להתבלבל בינן לבין מחלות אחרות, ובמקרים מסוימים אף טוענים שמדובר במתחזים. ועדיין, גם חולה במחלה נדירה זכאי לקבל את כל הכספים המגיעים לו. משום כך, פועל עורך דין מקצועי למען החולה כדי לעשות צדק.

יש למי לפנות

עו"ד גלית קרנר היא עורכת דין מנוסה ומקצועית הפועלת בתחומה קרוב לשני עשורים. המשרד שלה עוסק במגוון רחב של מקרים הכוללים תביעות חברות ביטוח וביטוח לאומי, תביעות רשלנות רפואית וכן טיפול במקרים של תביעות בגין תאונת עבודה.

אקטואר מומחה לייעוץ ביטוחי מנהלים

חוות דעת משפטיות מלוות אותנו בכל צעד ושאל ולכן ברור מדוע גם אתם מתעניינים בנושא של חוות דעתו של אקטואר מקצועי. זה לא משנה אם אתם זקוקים היום לשירותיו של אקטואר מומחה לייעוץ ביטוחי מנהלים או לכל תחום אחר, כי בכל מקרה כדאי שתפנו אל האיש המקצוע והטוב ביותר שקיים בתחום. בבואנו לראות מה זו חוות דעת אקטוארית, אנחנו רואים שמדובר על מעשה על חוות דעת הנדרשת בתיקים משפטיים שונים, בין אם מדובר על תיקים העוסקים בדיני נזיקין, דיני משפחה או דיני עבודה. בדרך כלל המטרה היא להעריך את התוצאות הכלכליות של אירועים שבפועל לא התקיימו, לרוב במטרה להעריך את הנזק. לכן יש לכך משמעות אדירה ואין ספק שבית המשפט, בבואו לקבל את ההחלטה הנכונה, יסתמך, בין היתר, על חוות דעתו של האקטואר.

כיצד לבחור אקטואר מומחה?

בין אם אתם מחפשים היום אקטואר מומחה לייעוץ ביטוחי מנהלים ובין אם אתם זקוקים לאקטואר שמומחה לכל תחום אחר, כדאי יהיה לבדוק אל מי אתם פונים. האם מדובר על איש מקצוע למד את התחום לעומק? ובעיקר, עד כמה הוא מנוסה בענף הזה? מה הופך אותו למומחה והאם יש לגביו המלצות רבות מהלקוחות האחרים שלו? הרבה מונח כאן על הכף ולרוב חוות הדעת הללו יכולות להשפיע לא מעט על מהלך הדברים. לכן יש משמעות לבחירת איש המקצוע הטוב ביותר שקיים ולא כדאי לזלזל בנושא.

כמה עולות חוות דעת מסוג כזה?

לכל אקטואר מומחה לייעוץ ביטוחי מנהלים, או לכל תחום אחר, יש את התעריפים שלו. לכן טבעי שתחששו מעט מהמחירים, כי מי היה רוצה לשלם על כך הון עתק? מצד שני, לפנות אל אקטואר שאיש לא מכיר כדי לקבל ממנו חוות דעת בעלות נמוכה יותר זה לא תמיד כדאי. בסיכומו של דבר הפרמטר שצריך להנחות אתכם בבחירת איש המקצוע שלכם זו שאלת המקצועיות ולא רק המחיר. אתם תראו שאם תפקידו את המשימה הזאת בידי אקטואר מומחה, מוכר ומנוסה לא תצטערו על כך בהמשך.

עורך דין ביטוח לאומי

כולנו משלמים ביטוח לאומי. רובנו לא ממש מתעמקים בנושא ומשלמים רק בגלל שהחוק מחייב אותנו לשלם. הביטוח הלאומי הוא למעשה אינטרס לאומי אשר מבוסס על כך שהכלל דואג לפרט והפרט דואג לכלל. בשביל להפוך לאדם אשר נזקק לביטוח לאומי לא צריך להיות קשיש חולה או נפגע תאונה. במקרים רבים הביטוח הלאומי נדרש לסייע לאנשים צעירים, כאלו שאינם מסוגלים לעבוד ודמי הביטוח אמורים לסייע להם לנהל חיים נורמליים.

כאשר אתם נקלעים למצב שבו הביטוח הלאומי אמור לשלם לכם כסף או שאתם סבורים שמגיע לכם יותר כסף ממה שאתם מקבלים זה בדיוק הזמן הנכון לחפש עורך דיו ביטוח לאומי. פניה לעורך דין אשר מתמחה בתחום הביטוח היא הפעולה הנכונה ביותר לעשות שכן מדובר בגוף חזק ויהיה לכם מאוד קשה להתנהל מולו בכוחות עצמיכם.

לתבוע את מה שמגיע

ברב המקרים האנשים אשר זקוקים לכסף מביטוח לאומי הם החלק החלש של החברה, אלו שממילא לא קל להם בחיים, ובהתמודדות עם גוף עצום כמו ביטוח לאומי סביר להניח שידם תהיה על התחתונה. כמובן שתמיד טוב שישנם בני משפחה אשר יכולים לעזור ולגשת למשרדים של ביטוח לאומי ולנסות לסדר את העניינים. אבל האמת היא שבמקרים רבים התהליך נמשך זמן רב מידי ודורש הוצאת אנרגיה שלא לכולם יש.ביטוח לאומי

מערכת החוקים הסבוכה שעליו מושתת הביטוח הלאומי מצריכה פניה לאדם אשר מבין בנושאים הללו. אדם כזה אשר מכיר את כל החוקים על בוריה יירתם לעזרתכם וינתב אתכם בנתיבים העקלקלים של הביטוח הלאומי. בכל מקרה כאשר אתם מבקרים בביטוח הלאומי חשוב לשמור את כל המסמכים שאתם מקבלים ואף לבקש אישורים בכתב על החלטות ופעולות שונות. מסמכים אלו ישמשו בזמנן בתור הוכחות אם וכאשר.

האם אתם זכאים

לא תמיד אתם מודעים לזכויות שלכם. לעיתים עלול להיווצר מצב שבו יש לכם זכויות שאתם אפילו לא יודעים עליהם. על כן מומלץ  לפנות לעורך דין אשר מתמחה בביטוח לאומי ולקבל ממנו את כל המידע. עורכת הדין גלית קרנר הינה מומחית בנושא זכויות ביטוח לאומי ותשמח לסייע לכם בנושא.

תביעות נגד ביטוח לאומי – איך מגישים?

תאונת עבודה, פיטורין, דמי אבטלה, אבדן כושר ניידות, קבלת קצבאות, דמי נכות ועוד – כולן עילות מוצדקות להגשת תביעה לביטוח לאומי. אבל כיצד מתחילים להתעסק עם תביעה שכזאת? וכיצד מתמודדים עם הטופסולוגיה הכרוכה בהגשת תביעה לביטוח לאומי? במאמר הבא ננסה לשפוך מעט אור על הנושא.

הגשת התביעה  ומילוי טפסים

כאשר אתם רוצים להתחיל בתהליך של הגשת תביעת ביטוח לאומי, חשוב שבראשית תמלאו את טפסי התביעה לביטוח לאומי. ברוב המקרים טופס הגשת התביעות הינו טופס תביעות המתאים ספציפית לנושא התביעה, והוא טופס אותו מגישים באופן עצמאי וזאת במידה ולא בחרתם להגיש את התביעה באמצעות עורך דין ביטוח לאומי המתמחה בתביעות מהסוג הזה.

את הטופס תוכלו להוריד בקלות מהאתר של הביטוח הלאומי או שתוכלו לגשת לביטוח הלאומי בשעות הפתיחה של המקום ולקחת את הטופס הדרוש.

ומה לגבי טענות וטפסים נוספים הקשורים לתביעה שלכם?

רבים מהאנשים שרוצים לצרף לטפסים שהם מילאו מגוון מסמכים נוספים הקשורים לתביעה. לכן במקרים כאלה רצוי לצלם ולצרף לטופס טפסים נלווה שקשורים לתביעה שדרושים להוכחת הטענות שלכם, בין אם מדובר בתביעה בקשורה לדיני עבודה, לנכות, לדמי אבטלה בהם דרושים מגוון תלושי משכורות ועוד.

זמן הגשת התביעה

על מנת שלא יחול לחוק ההתיישנות על התביעה שלכם, חשוב להגיש התביעה שלכם תוך 60 ימים במסגרת הזמן הקצוב שפורטה מטעם המוסד לביטוח לאומי, וזאת כדי שלא יחול על התביעה שלכם חוק ההתיישנות.

במקרים של תביעת תאונת עבודה למשל, חשוב לגשת לרופא תעסוקתי מוקדם ככל שניתן ולקבל חוות דעת דחופה ולאסוף את כל המסמכים ממקום העבודה ולהגיש אותם מיד לביטוח הלאומי, וזאת כדי לקבל את ימי המחלה וגם את דמי הנכות החד פעמיים או הקבועים המגיעים לכם.

האם מגיע לכם סיוע משפטי?

אם אתם זקוקים לסיוע משפטי בהגשת התביעה, חשוב לדעת כי תוכלו לקבל סיוע משפטי ממשרד המשפטים ללא עלות במידה וישנה עילה לתביעה, או שתוכלו לקבל ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתביעות ביטוח לאומי במידה ותרצו לפנות לעורך דין המתמחה בתחום.

לסיכום, כדי להתחיל ולהגיש תביעה רצוי לגשת לסניף הביטוח הלאומי הקרוב למקום מגוריכם, להתייעץ עם פקיד, ולהתחיל בכל הסידורים הדרושים להתחלת התביעה.

הוסמכתם? מזל טוב! 5 טיפים לעורך דין המתחיל

הסמכה כעורך דין היא רק השלב הראשון בתהליך ארוך של פיתוח קריירה והשתלבות בשוק העבודה. החל מחיפוש משרה שמתאימה לכם, דרך ההבדלים בין משרד וחברה ועד עצמאות מלאה: הנה כל הטיפים שיכולים לעזור

העיסוק בעריכת דין מוסדר בישראל באמצעות חוק לשכת עורכי הדין משנת 1961. לפי סעיף 24 לחוק, יש שלושה תנאים לכשירותו של אדם להיות עורך דין: השכלה משפטית גבוהה, מעבר בהצלחה של תקופת התמחות ועמידה בבחינות של לשכת עורכי הדין. הבחינות נערכות בסוף תקופת ההתמחות ובזו שהתקיימה בחודש נובמבר 2004 למשל נכשלו לא פחות מ-1,250 המתמחים שניגשו.

מהאמור לעיל קל להבין למה רוב המתמחים הצעירים בעריכת דין מתייחסים להסמכה בתור יעד סופי. האמת כמובן שונה לחלוטין, כי מדובר רק על נקודת הפתיחה לקריירה. מיד אחרי ההסמכה כעורכי דין תצטרכו להמשיך לעבוד קשה כדי להשתלב במהירות בשוק העבודה. מספר עורכי הדין בישראל עמד נכון לשנת 2012 על כ-63,000, והמספר אף צפוי לזנק בשנים הקרובות.

אז איך עושים את זה בצורה נכונה? קבלו 5 טיפים שיעזרו לכם מהרגע הראשון:

  1. הקדישו זמן וסבלנות לחיפוש משרה

הטעות הנפוצה היא לבחור משרה ראשונה מתוך לחץ של זמן. הקדישו סבלנות לחיפוש המשרה וזכרו שהיא צפויה להשפיע ישירות על החוויה שלכם בשוק העבודה. במידה ואתם נתקלים בקשיים כלכליים, אל תתביישו לקחת משרה צדדית לטובת השלמת הכנסה. יש גם מקרים שבהם תוכלו לחתום אבטלה תוך כדי שאתם מחפשים משרה שעולה בקנה אחד עם ההסמכה שלכם, עם השאיפות האישיות ועם תחומי העניין וההתמחות.

תוכלו להגדיל את הסיכויים שלכם למצוא את משרת החלומות באמצעות השקעה בקורות החיים. שמרו על ניסוח בהיר, הפגינו יכולת הפרדה בין עיקר לטפל והשתמשו ביצירתיות בצורה מושכלת בלבד. מומלץ להגיע בזמן לראיון ובכל מקרה לא להקדים ביותר מ-15 דקות כדי לא לגרום לתחושה של לחץ.

  1. בחרו בין משרד או חברה

הדילמה העיקרית של עורכי דין בתחילת דרכם היא בין השתלבות במשרד לבין עבודה בחברה. בחירה בחברה בשלב ראשוני כל כך של הקריירה היא בעייתית, כי קשה לחזור ממנה לאחור ולעבוד במשרד עורכי דין. מנגד, עורכי דין צעירים תמיד יכולים להשתלב במחלקה המשפטית של חברה מסוימת או לעבוד בתפקיד בעל אופי מסחרי.

במידה ובחרתם לעבוד במשרד עורכי דין, בדקו כמה אנשים מועסקים בו. משרדים גדולים שמעסיקים מעל 70 עורכי דין מציעים שירותים מלאים בכל תחומי המשפט, בעוד משרדים קטנים יבחרו תחומי התמחות ספציפיים. נסו להיעזר בגורם מקצועי שיכווין אתכם והשתמשו בהמלצות של חברים לספסל הלימודים שכבר מצאו משרה.

  1. צאו מהמרכז

עורך דין מתחיל שמחפש עבודה באזור גוש דן צפוי להיתקל בבעיות שאותן לא מכיר עורך דין בפריפריה. הסיבה לכך היא שהמרכז רווי ועמוס עורכי דין, לעומת חוסר משמעותי בצפון ובדרום. גם אם אתם כבר גרים בתל אביב ולא מוכנים להתרחק יותר מדי לטובת עבודה מסוימת, יכול להיות שהפתרון הנכון עבורכם יהיה לתת לזה הזדמנות.

בעזרת חיפוש עבודה מחוץ למעגל המרכזי של עורכי הדין תוכלו לייצר לעצמכם ערך מוסף. הקדישו את השנים הראשונות לצבירת ניסיון, קחו על עצמכם פרויקטים שמעניינים אתכם ותקבלו גם תגמול בהתאם. חוץ מזה, אפשר לנסות לשלב בין רכב פרטי ותחבורה ציבורית כדי להקל לפחות על הקשיים היום יומיים עד שתתאקלמו.

  1. התעקשו על ביטוח רלוונטי

הפרטים הקטנים יכולים לעשות הבדל גדול בתפקיד הראשון שלכם כעורכי דין. קראו היטב את החוזה שעליו אתם חותמים, ודאו שהוא משרת את האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר ובקשו סיוע מעורכי דין אחרים שמתמחים בדיני חוזים. היזהרו מהבטחות קוסמות ואל תסכנו את הקריירה שלכם עם אחריות רבה מדי על עניינים שאתם לא בקיאים בהם.

ברמה הפרקטית, היעזרו בפוליסת ביטוח טובה כדי להגן על עצמכם. הוסיפו סעיף של ביטוח אחריות מקצועית וכך תוכלו למנוע חשיפה מיותרת לתביעות מצד הלקוחות. חוץ מזה, ניהול המשא ומתן על חוזה ההעסקה הוא ההזדמנות שלכם ללמוד מקרוב על אופי החברה ועל הגישה של המנהלים.

  1. אל תפחדו לצאת לעצמאות

עורכי דין יכולים לבחור לעבוד כשכירים ולקבל משכורת קבועה ללא קשר למצב הכלכלי של המשרד, או לפתוח משרד עצמאי. אם יש לכם את המוטיבציה הנדרשת ואת השאיפות להתפתח, אל תפחדו לצאת לעצמאות. תוכלו להחליט האם לפתוח משרד עצמאי מיד עם סיום ההתמחות, לאחר עבודה כשכירים במשך תקופה מסוימת, לבד או עם שותפים.

הלקוחות הטובים ביותר יגיעו אליכם מהמלצות שעוברות מפה לאוזן. השקיעו בכל לקוח ותגלו יתרונות משמעותיים בהיבטים של גמישות, שכר, תגמול ותנאים. החליטו האם אתם מוכנים מבחינה מנטאלית לבצע מהלך משמעותי כזה, אך לאחר מכן השקיעו בו את כל המשאבים. במקביל, העבירו חלק מתחומי האחריות לאנשי מקצוע מתאימים כמו רואי חשבון והמשיכו ללמוד מניסוי וטעייה.

נבהלה, נפלה, פוצתה – מקרה של תאונה ותביעה

את המקרה הבא אנו מביאים לידיעת הציבור, משום שרובו לא יודע כי גם במקרים כדלקמן יש בסיס לתביעת ביטוח:

יעל (שם בדוי), קטינה בגיל חטיבת הביניים, הייתה רוכבת מדי יום אחר הצהריים על אופניה בפארק שמאחורי בית מגוריה. באחד הימים, יצאה יעל מביתה לכיוון הפארק, והתכוונה לחצות כביש במעבר חציה. לפתע הגיח משמאלה רכב במהירות גבוהה מאד. נהגת הרכב הספיקה להבחין ביעל בזמן ובלמה בחוזקה, אולם כתוצאה מהבלימה הרועשת והנהיגה הפזיזה יעל נבהלה מאד, בלמה את אופניה וסטתה מהדרך, וכתוצאה מכך איבדה את שיווי משקלה ונפלה מהאופניים אל הכביש.

רגליה של יעל נחבלו ונשרטו כתוצאה מהנפילה, והיא ישבה בשולי המדרכה ובכתה. נהגת הרכב עצרה, יצאה מהרכב ושאלה אותה לשלומה. משהשיבה יעל שהיא בסדר, לבד מהבהלה – החלה הנהגת לצעוק עליה ולהטיח בה אשמה של חוסר זהירות.

למרבה המזל, בזמן המקרה נכח במקום שכן של יעל, ולאחר שהבחין במתרחש הוא פנה לנהגת ובקור רוח הסביר שראה את הדברים ואין ביעל כל אשם. למזלה של יעל – הוא אף דרש מנהגת הרכב למסור את פרטיה המלאים, כולל פוליסת הביטוח של הרכב.

לאחר מכן, ליווה השכן את יעל לביתה ועדכן את אביה באשר למה שהתרחש. האב הסיע את יעל לבית החולים הקרוב, ושוב נמצא כי לבד ממספר חבלות וחבורות חיצוניות ברגליה של יעל – לא אירע דבר.

למרות זאת, בעצתו של השכן, פנו בני משפחתה של יעל לחברת הביטוח של הרכב והעלו דרישה לפיצוי תאונת דרכים. חברת הביטוח מצידה דחתה את הבקשה לתביעה בטענה כי לא היה מגע בין אופניה של יעל לרכב. אך אז פנו בני המשפחה למשרד עורכי-דין דיני נזיקין ושכרו את שרותיו של אחד מעורכי הדין המתמחים, וזה העביר תביעה מסודרת לבית המשפט.

כאשר ראתה חברת הביטוח את כתב התביעה, את עדותו של השכן, ואת הכיוון אליו מסתמן כי פני הדברים הולכים – היא פנתה אל משרד עורכי הדין במטרה להגיע להסדר מחוץ לכותלי בית המשפט.

למרות שלא מדובר בתאונת דרכים 'קלאסית' – ערנותו של השכן וגם עצם העובדה כי העניין נוהל על-ידי עורך דין, הביאו לכך שנוצרה פה תביעה רלוונטית, שסופה בפיצוי הולם.

ממקרה זה אנו למדים כי במקרה של תאונה, גם זו השונה מתאונות הדרכים השכיחות, שבהן אנו רואים תאונות בין מכוניות, יש מקום לבחון ולבדוק תביעת חברת הביטוח ולו עבור כיסוי ההוצאות שנוצרו בעקבות התאונה, כמו פגיעות גוף, בדיקות והתרוצצויות בגין המקרה.

עברת תאונת דרכים? פגע בך רכב? בדוק את זכויותיך והמגיע לך מול עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח ודיני תעבורה על הכבישים.

 

 

ביטוח תאונות אישיות – כדאי לקרוא את האותיות הקטנות

אנשים שמנהלים עסקים עצמאים צריכים לקחת בחשבון דברים שבדרך כלל שכירים בכלל לא צריכים לחשוב עליהם. להמשיך לקרוא ביטוח תאונות אישיות – כדאי לקרוא את האותיות הקטנות

ביטוח תאונות אישיות – מה חשוב לדעת?

אף אחד מאתנו לא רוצה להיקלע לתאונה, אך גם אף אחד מאתנו אינו רוצה להיחשף לסיטואציות לא נעימות בחיים, מאחר כי לא דאג לעשות ביטוח תאונות אישיות. להמשיך לקרוא ביטוח תאונות אישיות – מה חשוב לדעת?

מדוע חשוב לעשות ביטוח מבנה דירה?

אחד מהתרחישים הגרועים ביותר שעלולים לקרות לכל מי שקונה דירה, זה שיקרה משהו לדירה, וזה גם עלול לקרות עוד לפני שנסיים לשלם עליה את המשכנתא. להמשיך לקרוא מדוע חשוב לעשות ביטוח מבנה דירה?