מהי ליטיגציה מסחרית

ליטיגציה היא למעשה חלק מתחום המשפט אשר הדגש שלו הוא על התדיינות. לא כל עורך דין הוא ליטיגטור. עורך דין העוסק בליטיגציה למעשה טוען ומופיע בפני בית המשפט או מייצג את הלקוח בדיונים ומשא ומתן בנוסף לשאר הפעולות שהוא נוקט במסגרת תפקידו כעורך דין.

מה זה ליטיגציה מסחרית

ליטיגציה מסחרית נחשבת ליטיגציה אזרחית. למעשה, עורך דין העוסק בתחום זה, מייצג את הלקוח שלו בדיונים שונים שקשורים לתחומים בהם הוא מטפל עבור הלקוח. זה יכול להיות סכסוכים עסקיים שונים בין אם מדובר על ייצוג בתהליכים של גישור, דיון בבית משפט, מול רשויות שונות ועוד. 

מה מיוחד בעורך דין המתמחה בליטיגציה מסחרית

עורך דין שהוא גם ליטיגטור מסחרי, בקיא בחוקים השונים הקשורים לתחום הליטיגציה המסחרית. יש סדרי דין מיוחדים הקשורים להליך המשפטי וחשוב להכיר אותם ולדעת כיצד להתנהל. בנוסף הוא בעל יכולות ביטוי, שכן ליטיגטור מנהל שיח, משא ומתן ומיצג את הלקוח ויכולת זו היא חשובה, אפשר להגיד אפילו קריטית. יש פרוצדורות רבות בהן הוא צריך להיות בקיא, לשלוט בתחום ולדעת כיצד להתנהל בצורה נכונה, חכמה ומקצועית לטובת הלקוח שלו.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על תביעה לפינוי מושכר>>>

איזה שירותים מספק עורך דין המתמחה בליטיגציה מסחרית

עורך דין שהוא ליטיגטור מסחרי עוסק בתחומים רבים ונותן שירותים מגוונים. בין שאר הדברים הוא עושה תהליך של עבודה מקיפה ועמוקה בכל מה שקשור לתיק של הלקוח שלו והכל עוד טרם הדיון עצמו. הוא מייעץ ללקוח שלו בכל שלב מה הדבר הנכון לעשות מבחינה משפטית ופועל לצורך ניתוח והבנה של הראיות השונות הקשורות לתיק, הכרת הנפשות הפועלות והצדדים השונים בתיק כך שיגיע מוכן לשלב של הדיון בין אם מדובר על דיון בבית משפט ובין אם על תהליך הגישור והמשא ומתן בין הצדדים.

קראו גם על פינוי מושכר

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

מהם התנאים לקבלן רשום?

רישום קבלנים נעשה על פי סיווגים שונים – סיווג ראשי וסיווג משני. רישום בפנקס הקבלנים נועד ליצור רשימה נבחרת של קבלנים, אשר עומדים בפיקוח ועומדים

קרא עוד »