אקטואר מומחה לייעוץ ביטוחי מנהלים

אקטואר מומחה

חוות דעת משפטיות מלוות אותנו בכל צעד ושאל ולכן ברור מדוע גם אתם מתעניינים בנושא של חוות דעתו של אקטואר מקצועי. זה לא משנה אם אתם זקוקים היום לשירותיו של אקטואר מומחה לייעוץ ביטוחי מנהלים או לכל תחום אחר, כי בכל מקרה כדאי שתפנו אל האיש המקצוע והטוב ביותר שקיים בתחום. בבואנו לראות מה זו חוות דעת אקטוארית, אנחנו רואים שמדובר על מעשה על חוות דעת הנדרשת בתיקים משפטיים שונים, בין אם מדובר על תיקים העוסקים בדיני נזיקין, דיני משפחה או דיני עבודה. בדרך כלל המטרה היא להעריך את התוצאות הכלכליות של אירועים שבפועל לא התקיימו, לרוב במטרה להעריך את הנזק. לכן יש לכך משמעות אדירה ואין ספק שבית המשפט, בבואו לקבל את ההחלטה הנכונה, יסתמך, בין היתר, על חוות דעתו של האקטואר.

כיצד לבחור אקטואר מומחה?

בין אם אתם מחפשים היום אקטואר מומחה לייעוץ ביטוחי מנהלים ובין אם אתם זקוקים לאקטואר שמומחה לכל תחום אחר, כדאי יהיה לבדוק אל מי אתם פונים. האם מדובר על איש מקצוע למד את התחום לעומק? ובעיקר, עד כמה הוא מנוסה בענף הזה? מה הופך אותו למומחה והאם יש לגביו המלצות רבות מהלקוחות האחרים שלו? הרבה מונח כאן על הכף ולרוב חוות הדעת הללו יכולות להשפיע לא מעט על מהלך הדברים. לכן יש משמעות לבחירת איש המקצוע הטוב ביותר שקיים ולא כדאי לזלזל בנושא.

כמה עולות חוות דעת מסוג כזה?

לכל אקטואר מומחה לייעוץ ביטוחי מנהלים, או לכל תחום אחר, יש את התעריפים שלו. לכן טבעי שתחששו מעט מהמחירים, כי מי היה רוצה לשלם על כך הון עתק? מצד שני, לפנות אל אקטואר שאיש לא מכיר כדי לקבל ממנו חוות דעת בעלות נמוכה יותר זה לא תמיד כדאי. בסיכומו של דבר הפרמטר שצריך להנחות אתכם בבחירת איש המקצוע שלכם זו שאלת המקצועיות ולא רק המחיר. אתם תראו שאם תפקידו את המשימה הזאת בידי אקטואר מומחה, מוכר ומנוסה לא תצטערו על כך בהמשך.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?