באילו מקרים יש צורך ואפשרות למחיקת רישום פלילי?

מחיקת רישום פלילי

המדינה היא אשר אחראית על הסדר הציבורי והיא אשר אמונה על אכיפת החוק הפלילי והגנה על כל אזרח ואזרח. כך לדוגמא הזכות לתבוע אדם פרטי בדין פלילי על ידי אדם אחר אינה אפשרית אלא רק במקרים מאוד מיוחדים ורק הפרקליטות יכולה לעשות זאת. אין ספק כי זה הכרחי שהמדינה תגן כך על האזרחים אך באותה נשימה אנו חייבים לציין כי פעמים רבות יש מחיר לעובדה כי המדינה אחראית על אכיפת הדין הפלילי. המחיר הבולט ביותר הוא בכך שאנשים שיש להם רישום פלילי למעשה מסתבובבים עם אות קין אשר מונעת מהם להתקבל לעבודות רבות. כך מעשה שעשית כאשר היית בן עשרים או עבירה קטנה הונשאים בחובם רישום פלילי יכולים לפגוע בכם בצורה קשה מאוד. על כן כדאי מאוד למחוק את הרישום הפלילי דרך עו"ד פלילי וזאת בכדי שתוכלו להמשיך עם חייכם.

האם אפשר למחוק רישום פלילי באופן עצמאי?

הייתם מצפים כי כל אדם היה יכול להגיש בקשה למשרד המשפטים ולמחוק את הדין הפלילי שלו בקלות. אז נכון על הנייר כל אדם יכול להגיש בקשה כזאת אך בפועל ספק רב אם הבקשה שלו תתקבל מכיוון שעל המסמך להיות מנומק וכתוב על פי כללים משפטיים. על כן הדרך הטובה והבטוחה ביותר למחוק רישום פלילי הוא לא לנסות ולעשות זאת לבד אלא לפנות אל עורך דין פלילי אשר יסייע לכם בכך. ברגע שתפנו אל עורך דין כזה הזיכוי שהמחיקה תאושר הוא הרבה יותר גבוה וכך אתם תוכלו להמשיך לנהל את חייכם ללא הכתם הזה של רישום פלילי וזהו דבר משמעותי ביותר.

האם ההליך של מחיקת רישום פלילי הוא גבוה?

עליכם לדעת כי באופן יחסי העלות של מחיקת רישום פלילי עם עורך דין פלילי היא מאוד נמוכה וזאת עקב העובדה כי העורך דין לא מופיע בבית המשפט אלא רק מנהל חלופת מכתבים עם משרד המשפטים ועם המחלקה האמונה על כך ועל כן גם מן המימד הכספי כל כך כדאי לפנות אל עורך דין שיסייע לכם בכך.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?