עו"ד זמין 24/7 לשחרור ממעצר בבאר שבע

שחרור ממעצר בבאר שבע

לא פעם, אנחנו יכולים לראות בסרטים אנשים אשר נעצרים מסיבות כאלה ואחרות, והם מחכים במעצר שיגיע עורך דין וישחרר אותם. המצב הזה איננו קיים רק בסרטים, הוא קיים גם במציאות. לא מעט אנשים שנעצרים מסיבות שונות, עלולים לבלות זמן מסוים במעצר, רק בגלל שהם לא מצליחים למצוא עורך דין או שעורך דינם איננו זמין להם באותו רגע.

צריך לומר כבר בהתחלה, זה לא אומר שכל עצור יכול להישאר במעצר לנצח, הרי ברור מאליו שיש הגבלה מסוימת של משך זמן המעצר במידה ואין סיבות רלוונטיות להשאיר אותו שם. מה עוד שכל עציר זכאי לפגוש עורך דין, ואם הוא לא מצליח להשיג את שלו הוא תמיד יכול לפנות לסנגוריה הציבורית שתייצג אותו. כל עורך דין גם חייב לעמוד בפני שופט לטעון את טיעוניו, ואי אפשר להשאיר אותו במעצר בלי לתת לו את האופציה הזאת.

עם זאת, חשוב מאוד להשתמש בשירותיו של עורך דין אשר יכול להיות זמין 24/7, לא משנה לאיזה צורך – מצאו אותו באתר https://7law.co.il. בין אם זה בשביל שידאג לשחרור מיידי, בערבות או בכל צורה אחרת, בין אם זה בשביל שהוא יוכל לייצג את העציר מול המשטרה או מול בית המשפט, בין אם זה בשביל שהוא יוכל לטפל בעניינו של העציר מסיבה כזו אחרת ועוד.

עורך דין נמדד, בין היתר, ביכולת שלו להיות זמין ללקוחות שלו בכל עת ובפרט כשהוא עציר. אנחנו צריכים לזכור שמדובר בשלב מאוד לא פשוט ולא קל לאיש, בוודאי עבור מי שמוצא את עצמו פעם ראשונה מתמודד עם רשויות החוק ועם הסיטואציה של מעצר. למרבית האנשים זה לא מצב מוכר, לא מצב סטנדרטי ועל כן, הם צריכים עורך דין שיוכל לטפל בהם, יוכל לייצג אותם נאמנה ולעזור להם להשתחרר מהמצב בו הם נמצאים בהקדם. בין אם זה בשביל שיוכלו ללכת הביתה לתמיד, ובין אם זה בשביל שיוכלו להשתחרר על מנת להתכונן לקראת הבאות, בין אם זה משפט או כל עניין אחר שקשור לנושא.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?