עו"ד פלילי בצפון

עורך דין

עבירות פליליות הינן עבירות שהנאשם משלם עליו בגופו ובנפשו. בשל הדינים הכבדים הנפסקים בתחום הפלילים אין מקום להתפשר על בחירת עו"ד פלילי בצפון. עו"ד פלילי שאינו בעל ניסיון רב שנים בתחום הפלילים או עו"ד אשר מתמחה במספר רב של תחומים ובנוסף לכך גם בתחום הפלילים יכול להיות אדם אשר יסבך את המואשם יותר מאשר שיוכל לעזור לו.

חשיבות בחירת עו"ד מקצועי

נזקים הנגרמים בייצוג פלילים הינם נזקים חמורים. ההשלכות של פסק הדין במשפט פלילי הינן משמעותיות ביותר לחייו של המואשם ולכן הוא אינו יכול להתפשר על עורך הדין או לבחור עורך דין שאינו מנוסה דיו. רבים מעורכי הדין המודרניים כיום בוחרים לשלוח ידם אל מספר תחומי התמחות ובכך למעשה הם אינם מתמחים באמת באף אחד מהתחומים. לפיכך ייצוג של עו"ד פלילי בצפון שאינו מתמחה באמת יכול לגרום לנזק של ממש לחייו של המואשם בפלילים.

כיצד לבחור עו"ד פלילי בצפון

במקרים אלו של דינים פליליים עדיף מבחינת המשפט לא להיות מיוצג כלל על פני בחירה בעו"ד פלילי בצפון שאינו מתמחה בתחום ואינו מכיר אותו לעומק. עו"ד פלילי שאינו מתמחה יכול לגרום לנזק משמעותי, לפעמים נזק כזה שלא ניתן לתקן. לפיכך לפני בחירה של עו"ד פלילי בצפון יש לבדוק כמה שנים הוא עוסק בתחום, האם הוא מכיר מקרים דומים מהעבר המקצועי, האם עסק בתחום הספציפי בתור עצמאי, באילו משרדים עבד? אילו שופטים הוא מכיר ואילו פחות? מה היא שיטת העבודה שלו? ועוד.

שאלות מקדימות כלפי עורך הדין יכולות לסייע בגילוי רמת העבודה שלו ואיכותו של עורך הדין. חשוב לזכור כי גם בתחום של עו"ד פליליים יש מספר תחומים שונים במהותם כך שיש לבחור את עורך הדין הפלילי על פי ההתמחות הספציפית המתאימה לו . תחומים שונים בפלילים כוללים תאונות דרכים ותאונות עבודה, עבירות כלכליות, איסור הלבנת הון ועוד. כל אחד מהתחומים הללו עוסק בנושא ייחודי וההתמחות בכל אחד מן התחומים הינה משמעותית ביותר להצלחה בייצוג במשפט. לפיכך יש לבחור עו"ד פלילי בצפון המתמחה בתחום הספציפי ולא להתפשר על משרד המתמחה במספר תחומים ואינו ממוקד.

המאמר באדיבות אינדקס עורכי הדין בישראל – http://www.index-law.co.il

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?