כל מה שצריך לדעת על הפן המשפטי של ניהול בית משותף

ניהול בית משותף

אין מה לעשות ישראל בתור מדינה מערבית היא מדינה אשר המשפט הוא חלק קריטי בכל אספקט בחיינו וזאת מכיוון שאנו מדינת חוק. אפשר לראות כי המשפט קובע כיצד נתהג בכביש, מה מותר לנו ואסור לעשות בחיים בפרהסיה, כיצד הצבא מתנהג וכיצד מתנהלים החיים העסקיים. למעשה אין תחום שבו המשפט לא נכנס לחיינו וכאן הוא משפיע גם על הבית הפרטי שבו אנו גרים. כך אתם יכולים לראות כי הפן המשפטי של ניהול בית משותף הוא דבר חשוב ביותר מכיוון שהוא קובע כיצד יש לנהל בניין מגורים. בניין כזה לא מנהלים סתם כך אלא אך ורק על פי החוק. אולי יש ועדי בתים אשר אינם מודעים לכך אם עליכם לקחת בחשבון שאם הם לא פועלים על פי החוק הם חשופים לתביעה מפני הדיירים שבהם הם אמורים לטפל.

מדוע כדאי לכם לפנות אל עו"ד פרטי ולא ממשרד גדול?

עליכם להבין כי לכל ועד בית מומלץ לפנות אל עו"ד אשר יסייע לו וידריך אותו כיצד לנהוג וכך הועד לא יעבור על החוק גם בעניין של רישום בית משותף. על כן גם עולה השאלה לאיזה עו"ד נפנה ומהו העו"ד אשר יסייע לנו הכי הרבה לבחור את העו"ד הטוב ביותר. אם כן אתם צריכים להבין כי העו"ד אשר הכי יסייע לכם הוא עו"ד פרטי ולא עו"ד ממשרד גדול. עליכם לקחת בחשבון כי עו"ד ממשרד גדול יראה בכם סתם מטרד והוא יקדיש מעט מאוד זמן לבעיות שלכם וכך הייעוץ שלו לא יהיה שווה הרבה וזאת לעומת עו"ד ממשרד קטן אשר כל תשומת הלב שלו תהיה נתונה לכם.

מדוע ניסיון הוא כל כך קריטי בעולם עריכת הדין?

נקודה נוספת שאתם חייבים לקחת בחשבון היא שלניסיון יש משמעות אדירה בעולם עריכת הדין וככל שעורך דין מקרקעין הוא יותר מנוסה כך הוא יוכל לסייע לכם בצורה יותר טובה. על כן אל תתביישו ובררו כמה ניסיון יש לעו"ד שבו אתם מעוניינים וזאת בכדי להבטיח כי הוא ייתן לכם את הייעוץ המשפטי הטוב ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *