אובדן כושר עבודה – האם אני זקוק לעורך דין?

אובדן כושר עבודה

באופן  די טבעי אנשים מתקדמים מידיו ביומו אל מקום העבודה שלהם מבלי שהם יכולים להבין או לדעת כי יום אחד הם כבר לא יוכלו לבצע את הנדרש מהם באופן רגיל בשל סוג של פציעה. אנשים אשר מאבדים לפתע את היכולת שלהם לבצע את הפעולה שבה הם כבר צברו מומחיות נמצאים בבעיה גדולה, וכדי להתקדם בצורה תקינה עם החיים ללא המקום הקבוע של הפרנסה הם צריכים לתבוע אובדן כושר עבודה.

הליך ביורוקראטי ומשפטי מורכב

כל התעסקות עם הפוליסה הפרטית של הביטוח ו/או עם ביטוח לאומי בעניין של אובדן כושר עבודה הוא כזה אשר נגרר לתקופה לא קצרה ומצריך הרבה מאוד סבלנות לצד סיוע נכון על ידי בעלי מומחיות בעניין. מדוע? כי בין פוליסה של ביטוח פרטית אשר נעשתה לבין הביטוח של ביטוח לאומי יכול מאוד להיות כי ישנם סעיפים אשר יהיו לרעתו של בעל הפוליסה אשר נפצע, ולכן זה חשוב להכין פוליסה שבה הסעיף של אובדן כושר עבודה נעשה בצורה חכמה, עם ביטול של סעיף סייג לרעת המבוטח לצד ההגדרה עצמה של אי כושר עבודה. הפוליסה צריכה להיות מותאמת באופן הכי מיטבי לעיסוק של המבוטח על מנת שההפעלה של הביטוח בשעת הצורך תביא אל סיוע כספי מירבי.

עוד מידע תמצאו באתר של מרקמן את טומשין.

מקבלים את הזכויות במלואן

גם ביטוח לאומי וגם חברות הביטוח הפרטיות מקשות במידה ניכרת על קהל המבוטחים שלהן. לכן, במידה ורוצים להוציא את סכום הפיצוי הכי גבוה שאפשר צריכים לפעול בצורה חכמה, ולא באופן עצמאי מכל סיבה. רק עורך דין מתחום זה יכול להבין את כל סוגי הפוליסות על הסעיפים אשר נמצאים בתוכן ואת כל מה שנדרש אל מול ביטוח לאומי כדי לקבל את שיעור אובדן כושר העבודה הכי גבוה שניתן. במידה והפעולה תעשה באופן עצמאי קרוב לוודאי שלא תתקבל תוצאה מירבית, לצד בזבוז משווע של עצבים וזמן מול נציגים שיכולים להיות נחמדים אבל לא ממש לעשות משהו מעבר עבור האדם אשר מבחינתו חווה פציעה קשה שאינה מאפשרת לו לחזור אל העבודה ומבקש את הפיצויים אשר מגיעים לו באופן חוקי על ידם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *