מה אומר הסכם גירושין?

מה אומר הסכם גירושין?

אין דבר יותר נפלא בחיים מאשר למצוא בת או בן זוג ולהתחייב לחתונה. זוגיות ובטח חתונה משפיעים על כל החיים שלנו והם קובעים במידה עצומה האם נהיה מאושרים, שמחים, וחזקים. אך אי אפשר להתעלם מכך כי בישראל של שנת 2019 יותר ויותר זוגות מחליטים לפרק את החבילה לאחר שלוש שנים, עשר שנים ואפילו עשרים שנה. אותם זוגות מבינים כי עדיף להם להתחיל פרק ב' או ג' וכי יהיה להם הרבה יותר טוב אם הם יהיו לבד ולא עם בן או בת הזוג שלכם. ההמלצה שלנו היא תמיד לפרק את החבילה בצורה היפה והטובה ביותר שיש אך באותה נשימה אנו גם ממליצים לכם לעשות הכול בכדי לשמור על הזכויות שלכם וכאן נכנס לתמונה הסכם גירושין אשר ישמור עליכם ויבטיח כי גם לאחר הגירושין אתם תוכלו לנהל חיים נורמליים.

מדוע לא כדאי לחתום על הסכם גירושין ללא ייעוץ של עורך דין?

עליכם להבין כי הסכם גירושין קובע דברים רבים כמו המשמורת על הילדים, חלוקת הכסף והרכוש ועוד נושאים רבים וחשובים. עליכם להבין גם כי ההסכם הוא מסמך משפטי לכל דבר ועניין וככזה הוא מחייב התמחות משפטית אם אתם רוצים שהזכויות שלכם יעוגנו בתוכו. מכיוון שלרובנו אין ידע משפטי אנו חייבים להבין כי כדאי לנו לחתום על הסכם רק עם ייעוץ צמוד של עורך דין. כן מה ששמעתם ההבדל בין הסכם ללא ייעוץ ובין הסכם עם ייעוץ הוא הבדל עצום והוא יקבע פעמים רבות את מצבכם לאחר החתימה על ההסכם ואישורו בבית המשפט או בית הדין הרבני.

האם כל עורך דין יכול לסייע לי בייעוץ לגבי הסכם גירושין?

עליכם לדעת כי הסכם משפטי מחייב מומחיות אדירה שממש אין לכל אדם וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי לא כל עורך דין יכול לסייע לכם במלאכה וכי כדאי לכם מאוד לפנות אל רק אל עורך דין אשר ההתמחות שלו היא דיני משפחה וכך תבטיחו כי הייעוץ שלו יהיה טוב. למידע נוסף בנושא היכנסו לאתר https://fmladv.co.il/.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *