שברת את הרגל בירידה מהאוטובוס בדרך לעבודה? את מי תובעים?

שברת את הרגל

כל אחד מאתנו חשוף לפגיעות שונות ולא נעימות. זה יכול להתרחש בבית, במקום העבודה וגם בדרכים. כל כך הרבה מקרים כואבים מתרחשים בכל רגע נתון, נזקים ופגיעות חמורות שהנפגע מתמודד אחר כך עם הוצאות רבות ופעמים גם מול חוסר יכולת לעבוד ולהתפרנס. לנוכח המציאות הזו יש פתרון שנועד לסייע לנפגע. וזאת חברת ביטוח שכל אחד אמור להיות מבוטח באמצעותה. תשלום חודשי קבוע יבטיח כי בעת צרה, כאשר המבוטח ימצא את עצמו במצב מעיק בו אין לו יכולות פיסיות לעזור לעצמו הוא יוכל לקבל פיצויים ולשקם את חייו.

תאונות עבודה בדרך לעבודה

חשוב להבהיר כי תאונת עבודה מוגדרת כתאונה שנגרמת החל מהרגע בו העובד יצא מתח ביתו בדרכו לעבודה. כך שאם התאונה ארעה בדרך ואפילו בפתח הבניין המקרה יוגדר כתאונת עבודה. אם כי כאשר אדם יורד מהאוטובוס יתכן והתאונה תחשב כתאונת דרכים. היות ויש כאן שני מרכיבים לתאונה, חשוב יהיה כי המקרה ייבדק בצורה יסודית על ידי עורך דין המומחה בתחום תביעות נזיקין כמו באתר הזה. כך שהוא יוכל להגדיר איזו תביעה יהיה נכון וכדאי יותר להגיש, כדי שהמבוטח יוכל לקבל את מלוא הסכום מגיע לו לקבל.

הנזק והגורמים

בכל מקרה של פגיעה יעבור הנפגע תהליך מסוים שנועד לבחון נתונים שונים. בין היתר תיבדק חומרת הפגיעה. האם התובע קיבל מכה חמורה שגורמת לו לשבות מעבודה? האם מדובר על נזק הפיך? האם הפגיע מצריכה טיפול יקר? כמו כן יסקרו את הגורמים לפגיעה. שכן הגורם לפגיעה מהווה מרכיב נוסף בבחינת המקרה לעומקו.

קראו מה עושים במקרה של רשלנות בלידה https://www.sultanlaw.co.il/single-post/2019/10/15/medical-malpractice-at-birth

עורך דין מומחה בתחום ילווה אתכם

כאשר מתנהלים מול חברת ביטוח חשוב מאוד לזכור כי חברת הביטוח לא מחפשת לחלק פיצויים לכל דורש. והיא עשויה למצוא סיבות להתחמק מחובותיה. כאשר מתנהלים לצד עורך דין מומחה בתחום אפשר להיות רגועים יותר. כי הוא מכיר את נבכי החוק ואת האפשרויות השונות שעומדות בפניכם. הוא יעשה הכול כדי שתוכלו לקבל את מלוא הסכום שאתם יכולים לקבל בגין השבר.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?