עורך דין פלילי לחקירה במשטרה

עורך דין פלילי הוא אדם המייצג את הנאשם בתיק פלילי. עורך הדין עשוי להיקרא גם עורך דין או סנגור ציבורי.

עורכי דין פליליים הם לרוב האנשים הראשונים שאנשים חושבים עליהם כאשר הם זקוקים לייעוץ או ייצוג משפטי.

תפקידם של עורכי דין פליליים הוא לספק הגנה ללקוחותיהם במהלך ההליך הפלילי. הם יכולים גם לספק תובנות חשובות לגבי מערכת המשפט הפלילי וכיצד להימנע מבעיות משפטיות עתידיות.

תחום המשפט הפלילי כולל מגוון רחב של עבירות החל מעבירות מין: אינוס, הטרדות מיניות, מעשה סדום ועוד לצד עבירות אלימות, גניבה ושוד ואפילו מעשה המתה ורצח. מדי יום מתבצעים בעולם אלפי מקרים פליליים – אותם חשודים שחשודים כי ביצעו עבירות אלו זקוקים לייצוג של עורך דין פלילי בעת כל ההליך המשפטי והן לפני חקירה במשטרה.

עורך דין פלילי לחקירה במשטרה הוא מי שלוקח על עצמו את תפקיד ההגנה על הנאשם בפשע. לעורך הדין הפלילי לחקירת המשטרה תפקיד חשוב בשמירה על זכויות הנאשם וכן בהבטחת עשיית הצדק.

איך בוחרים עורך דין פלילי לחקירה במשטרה?

ישנם הרבה גורמים שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת עורך דין פלילי לחקירת המשטרה. כמה גורמים שיש לקחת בחשבון הם המוניטין, העלות והמיקום.

בבחירת עורך דין פלילי לחקירת המשטרה שלכם, חשוב להסתכל על ניסיונו. כאשר מסתכלים על הניסיון שלהם, כדאי לקחת בחשבון גם בכמה מקרים הוא טיפל בעבר ובאילו מקרים. למשל, אם העבירה שלכם קשורה לצריכת סמים, איש המקצוע הנכון עבורכם הוא עורך דין סמים עם ניסיון בתחום.

חשוב גם לשאול לגבי שכר הטרחה שלהם ואם הם לוקחים תיקים על בסיס חירום או גובים תעריפים לפי שעה. ולא פחות חשוב מכך הוא המיקום. מומלץ לבחור בעורך דין פלילי שקרוב אליכם על מנת שתוכלו להיפגש איתו מבלי להיות תלויים במרחק.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?