מה עושים עם רשלנות מצד רופא שיניים?

רשלנות מצד רופא שיניים

כאשר מסתבר שרופא שיניים מסוים ביצע רשלנות רפואית בעת טיפול שיניים של לקוח ספציפי האופציה הנכונה ביותר היא להגיש נגדו תביעה לאור רשלנות רפואית מצד רופא שיניים.

רשלנות מצד רופא שיניים

כדי לטפל בנושא זה באופן מושלם יש לפנות רק לעורך דין אשר מטפל בנושא רשלנות מצד רופאי שיניים כיוון שהוא בעל ידע נרחב מאד בתחום זה. יש להגיש לו את מלוא המידע הרפואי, מסמכים, תאריכי טיפולים, צילומי שיניים לפני ואחרי הטיפולים וכל מידע רלוונטי נוסף.

עורך הדין מעסיק רופאי שיניים מומחים שהם יועצים מקצועיים שלו. הם בוחנים כל תיק מכל היבטיו מבינים את ההתנהלות הבעייתית של רופא השיניים ויכולים לשים את האצבע על הכשלים שגרמו לנזקים בלתי הפיכים ללקוח.

קביעת אסטרטגיה משפטית

על פי הנתונים מחליט עורך הדין המיומן להגיש תביעה תוך קביעת האסטרטגיה המשפטית שהיא הנכונה ביותר למקרה ספציפי זה. במקרים רבים הוא נסמך על פסיקה תקדימית במקרה דומה או זהה אשר על פיו נקבע פיצוי כספי גבוה ללקוח שנפגע עקב טיפול שיניים רשלני ורשלנות רפואית.

בתביעה עורך הדין מפרט את המקרה, את הנזקים, עוגמת הנפש, טיפולים נוספים שביצע הלקוח אצל רופא שיניים אחר וכל מידע רלוונטי אקוטי נוסף.

בהתאם לכך נקבע הערך הכספי של התביעה על רשלנות רפואית מצד רופא שיניים, שכולל את העלויות ואת עוגמת הנפש.

תביעה נגד הרופא ונגד חברת הביטוח

כל רופא שיניים מפעיל פוליסת אחריות מקצועית למצבים הללו שלקוחות תובעים אותם. לכן ההתנהלות המשפטית היא נגד רופא השיניים וגם נגד חברת הביטוח אשר מבטחת אותו בפוליסת אחריות מקצועית. כאשר השופט קובע את הסכום שיש לשלם למטופל, חברת הביטוח תשלם זאת ללקוח שנפגע.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?