גרים בבאר שבע וזקוקים לעורך דין לביטוח לאומי? יש רק אחד ויחיד!

עורך דין לענייני ביטוח לאומי

כולנו רוכשים את חבילות הביטוח כי אנחנו לא רוצים לקחת סיכונים. שווה לנו לשלם את הסכום הסמלי שחברת הביטוח מבקשת, כדי שבשעת צרה, לא נישאר לבד. הבעיה היא שפעמים רבות אנחנו נתקלים בקשיים כאשר התביעה נדחית.

 

עורך דין לביטוח לאומי בבאר שבע 

שלא כמו כל חברה למימוש זכויות, שלא עוזרים בייעוץ משפטי. המוסד לביטוח לאומי הינו גוף מבטח ציבורי, חוקי הפועל לפי תקנות וכללים, במוסד קיימות מחלקות שונות, לכל מחלקה כללים שונים לגבי זכאות המבוטח.

גרים בבאר שבע וזקוקים לעורך דין לביטוח לאומי 

בתביעתכם למוסד לביטוח לאומי, לעורך דינכם ישנה הסמכות לייעץ איך עליכם לפעול ומהו ההליך הנכון במוסד לביטוח לאומי, כמו כן לאיזה מחלקה במוסד לפנות.

עורך הדין גם רשאי לגשת לוועדה רפואית ולייצג בפניהם את הנפגע. בנוסף הוא גם עשוי לייצג את מרשו הנפגע בתביעתו לבית הדין לעבודה מול המוסד לביטוח לאומי.

מנגד, לחברות הפועלות למימוש זכויות רפואיות, אין את הסמכות להעניק לכם ייצוג וייעוץ משפטי.

בכל תיק יבחנו אנשי המשרד את חומר התביעה, ויחליטו עם הלקוח על דרך הפעולה הנכון ביותר, למקרה שלו.

באם תצטרכו, גם תופנו לקבל חוות דעת רפואיות, על מנת לתמוך בתביעתכם נגד המוסד לביטוח לאומי, כמו כן תקבלו את העזרה במילוי הטפסים בצורה המקצועית והנכונה, על מנת שלא יהיו טעויות, שיכולות לעלות לכם ביוקר.

עורך דין לביטוח לאומי בבאר שבע

אם אתם גרים בבאר שבע וזקוקים לעורך דין לביטוח לאומי על מנת לתבוע את הביטוח על תאונת עבודה שקרתה לכם, עם הגשת התביעה שלכם לבית דין לעבודה, לרבות מקרי התקף לב או אירוע מוחי כמו כן מקרי מיקרו טראומה. או שתצטרכו עזרה בוועדות השונות, עליכם לפנות לעורך דין מקצועי על מנת לקבל את הסיוע הנדרש.

לקבלת ייעוץ צרו קשר עוד היום עם עו"ד ינון הדאיה

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?