עריכת דין לדיני פרטיות, לשון הרע, תביעות קטנות ומשפט אזרחי – איך בוחרים את האיש הנכון?

אחד הנושאים המשפטיים השכיחים ביותר, הוא כל מה שקשור לתחום של לשון הרע ודיני פרטיות. תחומים אלו הפכו להיות מאוד שכיחים במהלך השנים, הן בגלל שינויים שונים שחלו בחוק והן בגלל העובדה שהיום יש יותר "הזדמנויות" להגיש תביעות בגין לשון הרע או היבטים שקשורים לפרטיות. למשל, בזכות האינטרנט אשר מהווה לא פעם פלטפורמה טובה למצוא סיבות מדוע להגיש תביעה נגד אדם כזה או אחר. 

באופן טבעי, מי שאמון על התהליך הזה הוא משרד עורכי דין מומחים בהיבט של המשפט האזרחי בכלל ובפרט בכל מה שקשור לנושא של לשון הרע, דיני פרטיות, הן במסגרת בית משפט רגיל והן כיועץ לתביעות קטנות, שם כידוע התובעים מגיעים ללא עורך דין והם מייצגים את עצמם. 

צריך לומר, אם רוצים להגיש תביעה בצורה נכונה, הרי יהיה נכון להשתמש בשירותיו של עורך דין שמתמחה בתחום אסור לעשות את זה באופן עצמאי ובוודאי שאסור לעשות את זה ללא ייעוץ ועזרה של עורך דין מקצועי ומנוסה. 

כיצד בוחרים עורך דין בצורה נכונה?

ראשית, אנחנו צריכים לבחון איזה ניסיון עומד לרשותו, כמה שנים הוא בתחום ועד כמה באמת הניסיון שלו יכול לעזור במקרה שלנו. חשוב לבחור עורך דין שאנחנו באמת יכולים לסמוך עליו שייצג אותנו על הצד הטוב ביותר. קראו גם מה זה אומר תצהירים לאזרח.

שנית, אנחנו צריכים לבחור עורך דין שהגישה שלו מתאימה לנו. זאת אומרת, אנחנו צריכים להחליט האם המטרה שלנו היא לגשת למשפט ולהוכיח את צדקתנו או שמא המטרה שלנו היא להביא למצב בו הצד השני יכיר בטעות ויהיה מוכן לשלם פיצוי כספי בלי לגשת בכלל להליך משפטי. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?