מהו הסדר נושים?

הסדר נושים

חייבים אשר לא מסוגלים לפרוע את חובם יכולים להגיע אל מצב של הסדר נושים, אשר מגדיר פתרון אשר עומד לרשות אותם אנשים, כדי שיוכלו לשלם את החוב ולפתוח דף חדש. באמצעות הגשה של בקשה לפתיחת הליכי חדלות פירעון ניתן להגיע אל הסדר שבו החוב מצומצם ואף הורדה של יתרת החוב.

אם אתם מצויים בעיצומו של הליך פשיטת רגל ואין לכם את היכולת הכלכלית הדרושה על מנת לשלם את כל החובות שלכם, זה יהיה רצוי שתפתחו בהליכים הדרושים על מנת להגיע להסדר נושים ולסגור את החוב שלכם בסופו של דבר, כך שתוכלו לצאת  לדרך חדשה.

תסגרו את החוב וצאו לדרך חדשה

כדי שתוכלו לסגור את החוב שלכם, על אף חוסר היכולת שלכם לשלם אותו במלואו, לא תהיה לכם ברירה אלא לפתוח הליכי חדלות פירעון. זה יהיה רצוי שתעשו את זה אך ורק בליווי של עורך דין שבקיא בתחום הזה, כך שהוא יוכל לסייע לכם מבחינה משפטית עם כל התהליך.

בעזרתו של עורך הדין תוכלו לדעת בוודאות שאתם עושים כל מה שצריך על מנת למצות את הזכויות שלכם ולקבל את כל מה שמגיע לכם מבחינת החוק. כך שזה בוודאי יהיה חשוב למדי וקריטי שתפנו אל האיש הנכון, על מנת שיוכל לעזור לכם עם כל התהליך המורכב הזה.

פנו אל עורך דין לקבלת סיוע

אתם יכולים לצאת מכל הסיטואציה בה אתם נמצאים בצורה הרבה יותר טובה אם רק תתנו לעורך דין להעניק לכם את הסיוע המשפטי שאתם צריכים. כך שאין ספק שיהיה כדאי לכם לשים דגש על התנהלות נכונה במובן הזה ולפעול בצורה נכונה מבחינתכם על מנת לצאת מהסיטואציה במצב טוב ככל שניתן.

לפרטים נוספין צרו קשר עוד היום עם עו"ד אביתר כהן

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?