מתי צריך עורך דין פלילי

עורך הדין הפלילי הוא עורך דין המתמחה במשפט פלילי, ולעתים קרובות מגן על אנשים שהואשמו בפלילים בבית משפט.

עורך דין פלילי הוא עורך דין המתמחה בהגנה על לקוחות המואשמים בפלילים. הם בדרך כלל עובדים בשם הנאשם, ואינם מורשים לייצג אף אחד אחר.

עורך דין פלילי אינו זהה לפרקליטות. הפרקליטות  ממונה על ידי המדינה לייצג נאשמים מעוטי יכולת המואשמים בפשעים הנושאים עונשים מתחת לפרק זמן מסוים (בדרך כלל פחות משנה אחת). עורכי דין פליליים אינם עובדי ממשלה ועליהם להתקבל ללשכת עורכי הדין לפני שיוכלו לעסוק בעריכת דין.

עורך דין פלילי עשוי לעבוד גם עבור יחיד או תאגיד שנתבעו בגין נזקים אזרחיים הנובעים מפשע כלשהו שבוצע על ידי עובדיו או אחרים.

באילו מקרים תצטרכו עורך דין פלילי?

כאשר אתם מואשם בפשע, אתם צריכים עורך דין פלילי. תפקידו של עורך הדין הפלילי הוא לייצג את המקרה שלכם ולעזור לך להימנע או למזער את ההשלכות של האישומים.

ישנם סוגים רבים ושונים של עורכי דין פליליים, לרבות סנגורים ציבוריים ועורכי דין פרטיים. כאשר מחליטים איזה סוג של עורך דין לשכור, חשוב לקחת בחשבון גורמים כמו התקציב שלכם, סוג האישום שעומד בפניכם וחומרת הפשע.

פשע הוא תופעה מורכבת ומשתנה ללא הרף. החוק משתנה כל הזמן, וכל יום נכנסים חוקים פליליים חדשים. על מנת לספק את ההגנה הטובה ביותר ללקוחותיהם, עורכי דין פליליים חייבים להיות מסוגלים להכיר את החוקים והשינויים שחלים בהם עלו בורים.

לסיכום, אם אתה מואשם בפלילים, מומלץ שתיעזרו בעורך דין פלילי. עורך דין פלילי מכיר את החוק על בוריו וידע לייצג אתכם נאמנה. פנו עוד היום לעורך דין פלילי!

מחפשים עורך דין לענייני גירושין? היכנסו >>

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?