את מי תובעים עקב פציעת ילדים בגני שעשועים?

פציעה בגן שעשועים

אם הילד נפצע בגן שעשועים, זה לא אומר שצריך לתת לו נשיקה על הפצע ולהמשיך הלאה. ישנם גני שעשועים תמימים למראה שמתוחזקים על ידי העירייה בצורה גרועה והילדים תוך כדי ריצה נופלים, נחבלים ואף אחד לא מבין למה. 

לכן, במקרה שהילד שלכם נפצע בגן השעשועים, חשוב שתראו מה גרם לנפילה שלו אם הוא נפל או לשריטה. ילדים לא שמים לב, אולם יכול להיות שיש מפגע בתוך פארק השעשועים שבאחריות העירייה לתקן אותה. 

כמו כן, זו חובתכם כאנשים אחראיים לבדוק אם אכן אין איזשהו מפגע שגורם לילדים להיפצע. כך או כך כדאי לבדוק ולוודא את זה.

האם יש את מי לתבוע במקרה של פציעה בגן השעשועים? בוודאי שכן. את מי תובעים? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מחפשים עורך דין לפציעה בגני שעשועים או עורך דין תאונות תלמידים בבאר שבע? צרו קשר>>>

את מי תובעים עקב פציעת ילדים בגני שעשועים?

כאשר הילד שלכם משחק במתקנים, בפרט אם מדובר בילד קטן, כמובן שאתם צריכים להשגיח עליו שלא יעשה דברים מסוכנים, שלא יטפס גבוה מידי, האחריות היא עליכם. אולם עדיין, אם הילד נפצע, אתם יכולים לתבוע את חברת הביטוח ולקבל פיצויים. 

כמובן שאם הסיבה שהילד נפצע היא בגלל שלא שמרתם עליו והייתם שקועים בטלפון או בשיחה ערה עם חבר, הסכום יהיה נמוך יותר בגלל חוסר הערנות שלכם או יותר נכון האשמה שלכם בפציעה של הילד. 

אם מדובר בפציעה בגלל חוסר בטיחות באחד מהמתקנים אתם יכולים גם לתבוע את העירייה ולקבל פיצויים על אוזלת היד שלה בתחזוקת המתקנים. 

לסיכום וסיום, אם אתם יורדים עם הילד לפארק, כדאי מאוד לשמור עליו ולהשגיח עליו כדי שלא יעשה דברים מסוכנים ויפצע. אם זה כבר קרה, כדאי לפנות לעורך דין ולתבוע את הגורמים הרלוונטיים. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

עורך דין מומלץ

אנו חיים במציאות שבה יש דינים וחוקים שאם לא היו קיימים היה פה כאוס מוחלט וסביר להניח שהעולם ובני האדם לא היו שורדים כך יותר

קרא עוד »

מהי ליטיגציה מסחרית

ליטיגציה היא למעשה חלק מתחום המשפט אשר הדגש שלו הוא על התדיינות. לא כל עורך דין הוא ליטיגטור. עורך דין העוסק בליטיגציה למעשה טוען ומופיע

קרא עוד »