למה קבלנים צריכים לעבוד עם עו"ד לדיני עבודה צמוד

אם אתם קבלנים שרוצים לעבוד ולהרוויח טוב, אתם בוודאי יודעים שיש לא מעט פרמטרים חשובים עבור קבלן שהופכים אותו לנגיש יותר, מקצועי יותר וזמין בעיני הלקוח. עבודה בתחומי הקבלנות – החל משיפוצים ובנייה עד עבודה בתחום התשתיות, הגינון, הבריכות וכולי – דורשת מקסימום מקצועיות ואמינות. לכן מי שעוסק בתחום בוחר בדרך כלל עורך דין מיומן שילווה אותו במגוון תהליכים. אבל מדוע קבלנים צריכים לעבוד עם עורך דין צמוד? יש כמה סיבות לכך שאת מרבית הפעילות שמבצעים אנשי מקצוע שפועלים על תקציב גבוה במיוחד, חשוב שילווה עורך דין: 

טיפול בחוזים

עו"ד דין לדיני עבודה יספק ייעוץ, שירות וכתיבת חוזי עבודה. הפרקליט המיומן ידע לנסח חוזים בכול נושא ולהגן על הקבלן מפני הפסדים או תביעות. כאשר חותמים על חוזים של אלפי מאות ומיליוני שקלים – חשוב שעו"ד מיומן יעבור עליהם, יוסיף או יוריד סעיפים ויזהה 'מוקשים' שעלולים להכשיל את איש המקצוע. 

רישום בפנקס הקבלנים

רישום בפנקס הקבלנים חשוב מאד עבור יצירת מעגל לקוחות גדול יותר. קבלנים רשומים נחשבים אמינים יותר בעיני לקוחות והם מקבלים דירוג מקצועי גבוה יותר, גם בעת החשיפה מול הלקוח וגם ברשימות של משרד התמ"ת, הקליקו להרחבה.

סיוע בסיווג קבלנים

עורך דין דיני עבודה יסייע לקבל סיווג גבוה יותר – מה שיגדיל את טווח העבודה עבור הקבלן. 

ליווי וייעוץ בכול פעולה

תביעות של לקוחות, סיוע בעת תאונת עבודה, גיוס עובדים פלסטינים או עובדים זרים, התמודדות עם משברים וכולי – בכולם מסייע עורך דין דיני עבודה. בשל כל אלה חשוב לבחור איש מקצוע מיומן, מנוסה ומומלץ כמו עו"ד תומר סופר.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?