עורך דין אובדן כושר עבודה

עורך דין אובדן כושר עבודה

אנשים רבים נפגעים במהלך שעות העבודה שלהם, וכלל אינם מודעים לזכויות שלהם. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר על אוכלוסיות מבוגרות, אשר חוששות לעורר מהומות מתוך הפחד שיפטרו אותם. כמו כן, הדבר נכון לא פעם לסטודנטים ולצעירים, אשר כלל אינם מודעים לזכויות שלהם, ולכן גם לא יעשו יותר מדי בלגן במטרה לדרוש אותם לפי חוק. אך חשוב לדעת ולהבין כי לכל עובד במדינת ישראל יש את הזכויות שלו לעבוד במקום עבודה בטוח ובטיחותי. במידה ותנאים אלו אינם מתקיימים, ישנה סכנה גבוהה יותר כי העובדים יהיו מעורבים בתאונות עבודה שונות. לפעמים מדובר על תאונות קטנות יחסית, הכוללות החלקה על מדרגות חלקות או פגיעה כתוצאה מציוד שעומד באמצע המסדרון בצורה לא בטיחותית. אך במקרים מסוימים, תאונות מסוג זה עלולות להוביל לאובדן גמור של כושר העבודה. למשל, מתכנת שהחליק במדרגות וריסק את שורש כף היד שלו, לא יוכל לעבוד במשך חודשים ארוכים. מצב מסוג זה מוגדר בתור אובדן כושר עבודה זמני.

עורך דין אובדן כושר עבודה – מי יוכל להיעזר בו ומתי?

כאשר מגיעים למצב שבו לא ניתן להמשיך לעבוד בגלל מגבלה פיזית או נפשית, מומלץ להיעזר בשירותיו של משרד עורכי דין MSB המתמחה בתחום. משרד עורכי דין מסוג זה מתמקצע בתחום ויודע בדיוק כיצד לפנות ואיך להתנהל נכון בתוך הסיטואציה. חשוב להדגיש כי אובדן כושר עבודה יכול להתרחש ממספר רב של גורמים שונים, כולל תאונות עבודה שונות שמובילות בסופו של דבר לאובדן כושר עבודה, תאונות דרכים, פציעות שונות ומחלות. בחלק מהמקרים מדובר על אובדן כושר עבודה זמני, היות ובשלב מסוים האדם יצליח להחלים ולהשתקם, ולאחר מכן יוכל לחזור למעגל העבודה. אך במקרים אחרים מדובר על אובדן כושר עבודה קבוע, במיוחד כאשר מדובר על אנשים שסובלים ממחלה קשה כמו אלצהיימר, סרטן וכדומה. במקרים כאלו, יש צורך להגיש צביעה לביטוח לאומי ולחברות הביטוח הפרטיות, במטרה לקבל את הקצבה שמגיעה לכם.

עורך דין אובדן כושר עבודה הינו הכתובת המתאימה לכל מי שמעוניין למצות את הזכויות שלו. אנשים שלא מסוגלים לעבוד, צריכים לדאוג לקבל את הקצבה שמגיעה להם לפי חוק.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?