אל תגידו לא ידעתי: המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

נהיגה היא מסוג אותן הפעולות שאתם עושים על בסיס קבוע ובכלל לא חושבים עליהן? זו הדרך הטבעית שלכם להגיע ממקום למקום מבלי להתאמץ ולכן אתן מבצעים זאת בצורה אוטומטית? עם זאת, חשוב להבין שנהיגה עלולה להוות גם סיכון נוראי ובמיוחד אם מדובר על עבירת תנועה שביצעתם. כאשר מדברים על עבירות תנועה חמורות שבגינן אתם עלולים להגיע אל המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, מדברים על עבירות כמו:

  • נהיגה בשכרות
  • נהיגה תחת השפעת סמים
  • צבירה של הרבה עבירות קודמות וכדומה

מה שבטוח זה שכדי להתמודד נכונה עם מה שמצפה לכם כדאי שתפנו עוד היום לעו"ד מקצועי שיוכל לעזור לכם, כי למכון הרפואי לבטיחות בדרכים יש לא מעט דרישות והתנהלות משלו בעניין.

מה צריך לדעת?

אם הוזמנתם לבדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים אתם בוודאי לחוצים מהעניין והאמת היא שיש לכם סיבה לכך. המכון הזה בא לבדוק לא רק איזה סוג של עבירה ביצעתם, אלא גם מדוע זה קרה ומהן ההשלכות שיכולות להיות לעבירה הזאת. משמעות הדברים היא שכאן ידרשו מכם לעבוד בדיקות שונות שמטרתן להעריך את המשך הכשירות שלכם לנהיגה. זו יכולה להיות בדיקה רפואית פיזית, שיחה עם פסיכולוג או כל בדיקה אחרת שהמכון ימצא לנכון להעביר אתכם. חשוב להבין שלמרות חוסר הנעימות ולמרות שאולי לא תרצו לעמוד בסיטואציה הזאת – אם תרצו לקבל בחזרה את הרישיון שלכם ביום מן הימים, חובה עליכם לעבור דרך המכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

האם אפשר להתכונן לכך?

התשובה היא בהחלט כן והדרך הנכונה לעשות זאת היא בעזרת דנה דוד עורכת דין מקצועית. מי שמכיר את התחום הזה יוכל לבדוק את המקרה שבו אתם מעורבים, לתדרך אתכם לקראת מה שצפוי לכם ובצורה כזאת לסייע לכם להתכונן לבאות. יש חשיבות אדירה לשאלה האם תגיעו מוכנים לפגישה שלכם במכון או לא ולכן חשוב לבחור עורך דין שבאמת יוכל לסייע לכם בצורה כמה שיותר טובה. הניסיון כאן מהותי וכך גם המוניטין, אז למה שלא תתחילו לחפש לכם עו"ד מתאים עוד היום?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *