עורך דין לדיני עבודה – כיצד הוא יכול לעזור לנו

כל עורך דין, בכל תחום, יכול לעזור לנו בהיבטים משפטיים שונים איתם אנחנו נפגשים ומתמודדים במהלך החיים, בין אם זה בהיבטים פרטיים ובין אם זה בהיבטים מקצועיים, עסקיים ואחרים. מדובר על בעל מקצוע שלמד את התחום, התמחה ועוסק בו על בסיס קבוע, בשביל שהוא יוכל לספק את כל השירותים הנדרשים ללקוחות שלו ובכלל. 

אחד מאותם עורכי דין שיכולים לעזור לנו, יכולים לספק לנו את כל הידע הדרוש לנו, בין אם אנחנו מצד כזה או מצד אחר, הוא עורך דין לדיני עבודה. מדובר על עורך דין המתמחה בתחום של הקשרים בין עובד למעסיק על היבטיו השונים, והוא יכול לעזור לנו בין אם אנחנו עובדים ובין אם אנחנו מעסיקים. 

לצערנו, לא פעם אנחנו נדרשים לשירותיו שכן אנחנו מוצאים את עצמנו בעימות מסוים עם מעסיקים או עובדים, עימות שהרבה פעמים הבסיס שלו היא הפרת חוזה, הלנת שכר, הרעה בתנאים והיבטים אחרים שקשורים לתנאי עבודה. 

איך הוא יכול לעזור לנו?

בעיקרון עורך דין דיני עבודה יכול לעזור לנו בכמה מישורים. 

ראשית, הוא יכול תמיד לייעץ ולהסביר לנו כיצד עלינו לפעול. הוא ילמד את המקרה ואז יציע כיצד עלינו להתנהל מול הגורמים השונים. 

שנית, הוא יכול לפנות אל הגורם הנגדי, להציג את העמדה שלנו, וכן הוא יכול להתריע בפניו ולעשות דברים אחרים שיכולים לעזור לנו לקבל את מה שמגיע לנו. 

שלישית, באופן טבעי חן משרד עורכי דין יכולים לייצג אותנו בהליכים שונים מול הצד השני, בין אם זה משא ומתן ובין אם זה בירור, גישור וכמובן הליך משפטי. הוא יכול גם לייצג אותנו בתהליכים מסוימים על מנת שנוכל להגיע להסכמות משותפות.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?