עורך דין לטיפול בתביעת ביטוח

עורך דין לטיפול בתביעת ביטוח

היום ניתן לשמוע יותר ויותר על אנשים אשר נעזרים בשירותיו של עורך דין ביטוח לטיפול בתביעות ביטוח, היות ורוב חברות הביטוח מעדיפות לנסות להתחמק מתשלום פיצויים. אומנם רוב האנשים מאמינים כי ברגע שהם רוכשים פוליסת ביטוח מסוימת, הם בעצם מבטיחים את השקט הנפשי שלהם בנושא, אך בפועל ישנם לא מעט ניואנסים שונים, אשר מאפשרים לחברת הביטוח להתחמק מהתשלום הדרוש או לפחות לצמצמם למינימום ההכרחי את סכום הפיצוי. לכן לא מעט אנשים מוצאים את עצמם מול החומה הבירוקרטית של חברת הביטוח, ללא שום יכולת להוכיח את הטענות שלהם. אך עורך דין מקצועי ומנוסה שמתמחה בתחום, יכול לאפשר לכל אחד למצות את מלוא הזכויות שלו. 

החשיבות של עורך דין לטיפול בתביעת ביטוח

חשוב להבין כי רק עורך דין מקצועי ומנוסה כמו עו"ד יניר הראל שמגיע מהתחום של תביעות ביטוח, יידע בדיוק כיצד להתמודד עם חברת הביטוח וכיצד לנהל עמה משא ומתן. ההמלצה הכללית היא לפנות תחילה לעורך דין שמתמחה בתחום, היות והוא יוכל לייעץ לכם כיצד לנהוג וממה להימנע. למשל, אנשים רבים ממלאים את טפסי הביטח השונים על דעת עצמם, דבר שמונע מהם ליהנות ממלוא סכום הפיצוי המגיע להם. אך עורך דין שמתמחה בתחום, יוכל לסייע לכל אדם למלא את טופסי הביטוח הצורה המדויקת ביותר, על מנת למנוע טענות מיותרות מטעם חברת הביטוח. בצורה כזו ניתן ליהנות מסכום הפיצויים המרבי, ללא שום צורך לצאת לעימות חזיתי מול חברת הביטוח. כמו כן, כדאי לזכור כי רק עורך דין שמגיע מהתחום, יידע להתמודד בצורה האידיאלית ביותר עם פרשנויות הפוליסה השונות שחברת הביטוח יכולה להעלות, טענות שונות לאי גילוי או למצגי שווא. כדאי לזכור כי התשלום לעורך הדין מבוסס על ההצלחה שלו בתיק, דבר שמבטיח מצד אחד מוטיבציה גבוהה להצליח ומצד שני, אין שום סיכון במידה והתביעה נדחית.

לסיכום, עורך דין לטיפול בתביעת ביטוח הינו עורך דין מקצועי ומנוסה שמתמחה בתחום. מדובר על עורך דין שיודע בדיוק כיצד להתנהל מול חברת הביטוח וכיצד להשיג את הפיצויים המרביים, תוך כדי ניהול של משא ומתן מוצלח במיוחד.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?