האם בדיקת החזר מס עולה כסף?

גם אתם סבורים שמא מגיע לכם לקבל החזר מס? מגלים כי שילמתם מיסים מעבר למה שאתם חייבים? חשוב לדעת כי אכן יש לא מעט מקרים בהם אזרחים משלמים מעבר לחבות המס האישית שלהם. מה שמביא ליתרת זכות מול רשות המס. איך נדע אם אכן מגיע לנו החזר? לשם כך יש לבצע בדיקת החזר מס. בדיקה זו מבצעים באמצעות אבחון הנתונים האישיים בהשוואה לחוקי המס. כך ניתן לגלות האם יש לאדם זכות לקבל החזר מס. יש מי שיודע לעשות זאת בכוחות עצמו. אבל רבים הם האנשים שמעדיפים לבצע את בדיקת החזר המס מול איש מקצוע שמציע שירות זה ללקוחות.

האם זה עולה כסף?

בבואנו לבדוק את הנושא חשוב לדייק לגבי העלויות ומתן השירות. למעשה יש לא מעט חברות שמלוות אזרחים בתהליכים של קבלת החזרי מס. חשוב לברר כיצד מתמחרים את השירות ועל מה משלמים כסף. כי אם אתם לא בטוחים שמגיע לכם החזר מס ואתם רוצים רק לבצע בדיקת זכאות, נכון לבחור חברה שלא גובה כסף על הבדיקה עצמה. ויש לא מעט חברות כאלו. במקרים רבים הבדיקה אכן לא עולה והיא מעלה מסקנה כי אין בכלל זכאות לקבל החזר מס. אך במידה והתשובה חיובית וכן קיימת זכאות, יהיה נכון להמשיך בתהליך ולהגיש את הבקשה.

תשלום לפי מה?

אם אין תשלום על הבדיקה עצמה, התשלום יהיה לרוב לפי סכומי הכסף שמקבלים חזרה, או כתשלום דמי טרחה. בכל מקרה חשוב לבדוק מראש מהי העלות הצפויה, כי להחליט האם נכון לפעול באמצעות נותן שירות זה שמייצג אותנו מול רשויות המס, או שמא מוטב כי נלמד מעט את הנושא ונדע איך עושים את זה לבד. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

מתי צריך עורך דין פלילי

עורך הדין הפלילי הוא עורך דין המתמחה במשפט פלילי, ולעתים קרובות מגן על אנשים שהואשמו בפלילים בבית משפט. עורך דין פלילי הוא עורך דין המתמחה

קרא עוד »