במה יכול לעזור לך עורך דין המתמחה בביטוח?

עורך דין המתמחה בביטוח

בשונה משאר הרכישות שאנו עושים בחיי היומיום שלנו, כמו למשל אוכל, בגדים, טלפונים סלולריים ועוד, פוליסת ביטוח היא נדבך עליו אנו משלמים ומקווים שלא נהיה זקוקים לו. במרבית המקרים אנו מסתייעים בעזרתן של חברות הביטוח כדי שיעזרו לנו בהוצאות הצפויות לנו כאשר הגרוע מכל יקרה, אם זה בתאונת דרכים או תאונת עבודה ואנחנו נאלץ לשאת במלוא הנטל. אך לעיתים דווקא אז כשעולמנו ייחרב עלינו, חברות הביטוח לא יהיו שם בשבילנו ולא יחסכו מאיתנו קשיים ובירוקרטיה רבים.

דינים וחוזים

פלוני אלמוני שנאלץ להגיש תביעת ביטוח אל מול חברת הביטוח שהיא מערכת גדולה וגדושה בעורכי דין משולה להתמודדות של מטאדור אחד אל מול עדר שוורים, לחברת הביטוח יש עורכי דין מיוחדים שכל אחד במערכת יודע את תפקידו ובדיוק לשם כך הוא נשכר, פלוני אלמוני לא יהיה מסוגל לעמוד מולם לבדו. בדיוק לשם כך נכנס לתמונה עורך דין ביטוח שמכיר את כל מבוכי עולם הביטוח ויידע להוביל אתכם בבטחה במבוך הסבוך הזה שנקרא עולם הביטוח. אם נדבר גלויות גם אדם שלמד שנים והוציא תואר ראשון, שני ודוקטורט לעיתים מתקשה כשהוא מגלה אל מול עיניו חוזה ארוך ודרקוני יציר כפיה של חברת הביטוח וגם הוא כמו מרבית האנשים לא יאריך בקריאתו סעיף אחר סעיף וימהר לחתום על חוזה שעלול להיות לו לרועץ. על כן נדרש במקרה לא פשוט כזה, סיוע של עו"ד שיודע לקרוא חוזים גם מתוך שינה ויידע למצוא את הסעיפים "הבעייתיים" שעליהם יש לתת את הדעת.

עורך דין מומחה

לא הייתם נכנסים לקרדיולוג אם הייתה לכם בעיה ברגל? נכון שלא?, בדיוק כך גם בעולם המשפט, נכון, ישנם משרדים גדולים העוסקים במגוון נושאים בעולם המשפטים אך גם להם ישנו עו"ד מתמצא בכל תחום. עורך דין ביטוח ראה אין ספור תביעות ביטוח ויודע להתמודד היטב אל מול חברות הביטוח שלעיתים לא בצדק, מערימות קשיים ובירוקרטיה על האדם הפשוט, דווקא כאשר הוא זקוק להם כמו אוויר לנשימה. ישנם מקרים בהם חברות הביטוח דווקא יענו לדרישות התובע אך לא ייתנו לו את מלוא הסכום שהוא זכאי לו והתובע כלל לא יהיה מודע בסוגייה הזו, עורך דין ביטוח ייתן מענה מיטבי לתובע ויידע להרוויח למענו את מלוא סכום הפיצויים. בנוסף יתרון בולט של עו"ד המתמחה בענייני ביטוח הוא שהעו"ד חי את המערכת הזו כל יום ביומו ולכן הוא מודע לתביעות ותקדימים שהתרחשו בנושאי הביטוח השונים ועל כן הוא יידע לתת מענה מיטבי. לעיתים אופן הניסוח של הבקשה לפיצויים עשוי לעשות את כל ההבדל בין בקשה שתאושר לבקשה שתידחה.

אז לסיכום זכרו, חברות הביטוח הן כאן למענינו ולא ההיפך.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

מהם התנאים לקבלן רשום?

רישום קבלנים נעשה על פי סיווגים שונים – סיווג ראשי וסיווג משני. רישום בפנקס הקבלנים נועד ליצור רשימה נבחרת של קבלנים, אשר עומדים בפיקוח ועומדים

קרא עוד »