כמה סיבות לפנות לעורך דין לתאונות עבודה במידה ועברתם תאונת עבודה

עורך דין שלמה לוי

תאונת עבודה היא לאו דווקא אירוע טרגי שאירע במפעל כמו מכולה שנפלה על עובד ושברה לו כמה צלעות, ממש לא. תאונות עבודה יכולות להיות גם בלתי מורגשות, אלא רק אחרי כמה שנים. 

לפעמים, הנזקים שקורים בעבודה לא נראים מיד. אלו תהליכים ארוכים, כמו למשל, ירידה ואיבוד שמיעה, קרינה גבוהה שגרמה אחר כך לנזקים ועוד הרבה מקרים בהם צורת העבודה של המפעל סיכנה את העובדים ואת התוצאות ראו כמה שנים אחרי זה. 

במקרים כאלו ואחרים כדאי לפנות לעורך דין תאונות עבודה. ישנם כמה סיבות שכדאי לכם להימנע מלנסות לעשות את התהליך לבד.

המשיכו לקרוא כדי לדעת את הסיבות.

למה לפנות לעורך דין לתאונות עבודה?

כאשר נפגעתם מתאונת עבודה, החוק עומד לצידכם. במקרים רבים מדובר על פיצויים בסכומים גדולים מאוד, לפעמים כאלו שיכולים לאפשר לכם לקנות דירה או שניים. 

אבל כמובן שהחברות מגינות על עצמם ממקרים כאלו עם סוללת עורכי דינים ודרכים שהם יודעים כדי להדוף מעליהם את התביעות או לפחות למזער אותן. 

איך הם עובדים? פשוט מאוד. הם יתחילו לטרטר אתכם בלך ושוב, להשלים מסמכים ארוכים ובעיקר יהיה להם טענות על הוכחת הקשר בין מה שקרה לכם למקום העבודה.

בטח ובטח אם מדובר בתאונת עבודה שאירעה כתוצאה מתהליך ארוך של חשיפה לרעש, למשל, אלו דברים שהם יודעים להתחמק בטענה שאין קשר בין מצב העובד לבין מה שהיה במפעל.

כדי לא להיכנס לפינות האלו כדאי לשכור עורך דין שלמה לוי מומחה שצבר ניסיון בתחום של תאונות עבודה, מכיר את הכללים ויוכל להוציא עבורכם את הסכום הגדול ביותר האפשרי כפיצוי על הנזק שנגרם לכם. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?