5 דברים שאסור לעשות בדובאי – שלא יקרה לכם טורקיה 2

ממבט ראשון נראה שדובאי, שהפכה במהירות רבה להפוך ליעד תיירות פופולרי ותוסס במיוחד עבור ישראלים רבים, הינה עיר מערבית מתקדמת וחופשיה שניתן לעשות בה כמעט הכל. אך למעשה יש לא מעט כללים והגבלות שחשוב מאוד להימנע מלעבור עליהם, אחרת זה יהיה מכוער למדי.

קל לתיירים תמימים להפר את החוק באיחוד האמירויות בשל חוסר ידיעה ואי הבנה של הקודים התרבותיים הנהוגים במקום. הם עלולים למצוא את עצמם חוטפים עונשים קשים על דברים מסוימים, למשל הדברים הבאים:

טרנס-ג'נדרים? חילופי תפקידים בין המינים לא בבית ספרנו

יש מנהג פופולרי ביותר בתרבות הפופ ובמיוחד לחובבי התרבות היפנית הצעירה אבל לא רק- חילופי תפקידים מיניים – גברים שמתחפשים לנשים ונשים שמתלבשות מלבושי גברים. למרות שכמעט בכל מקום בעולם המערבי באירופה ובאמריקה הדבר חופשי ומותר לחלוטין, אך בדובאי אתם עשויים לחטוף על זה קשה.

לחיות בצורה לא רשמית עם בן זוג

חיים במערכת יחסים בדובאי אך לא בקשר זוגי רשמי? אתם עלולים להיות בבעיה רצינית. חיי מין מחוץ לנישואים אינם חוקיים בדובאי. זה אפילו בניגוד לחוק לחיות שם ביחד או לחלוק את אותו חדר בבית מלון דובאי עם מישהו מהמין השני, אלא אם כן אתם נשואים או קרובי משפחה.

חוסר התחשבות בקהילת הלהט"ב

נישואים חד מיניים אינם מוכרים באיחוד האמירויות וכן ויחסי מין הומוסקסואלים אינם חוקיים. אם אתם בכל זאת מעוניינים לנסוע לחופשה בדובאי הקפידו לא לחשוף שום סממן שעלול להסגיר את משיכתכם המינית.

שותים? כדאי לכם לעצור

שכרון במרחב הציבורי נחשב לעבירה חמורה ביותר באיחוד האמירויות, אם כי אלכוהול הינו זמין במקומות מורשים. תושבים שאינם מוסלמים יכולים גם לקבל רישיון אלכוהול המאפשר להם לשתות אלכוהול בביתם. כן, צריך שם רישיון בכדי לרכוש ולשתות. הגיל החוקי לשתייה בדובאי הוא 21.

> למידע נוסף ודילים לדובאי בקרו באתר https://www.dubai.co.il/

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

מתי צריך עורך דין פלילי

עורך הדין הפלילי הוא עורך דין המתמחה במשפט פלילי, ולעתים קרובות מגן על אנשים שהואשמו בפלילים בבית משפט. עורך דין פלילי הוא עורך דין המתמחה

קרא עוד »