ייצוג בבית משפט – אל תעשו את זה בעצמכם

ייצוג בבית משפט

לאחר אינספור חיכוכים ומריבות עם השכנים המתגוררים מתחתיכם בבניין הדירות המשותף, קיבלתם לידיכם מכתב תביעה המחייב אתכם לשלם סכום כסף לא מבוטל בגין נזק שגרמתם לדירתם כביכול. למרות שכתב התביעה כלל לא מפתיע אתכם, חשוב להתייחס לכך בכובד ראש ולקבל ייעוץ משפטי מקצועי בהקדם האפשרי.

משום שלא גרמתם כל נזק לשכנים, אינכם מתכוונים לשלם אפילו לא שקל אחד לשכנים התובעים אתכם – ולכן אתם מחליטים בעצת עורך הדין "לסגור את העניינים" מול שופט בבית המשפט שיכריע בצורה הוגנת בין המחלוקת ביניכם. אתם בטוחים בצדקתכם ובטוחים שהשופט יפסוק לטובתכם, אך חשוב שתציגו את הטיעונים שלכם בצורה מקצועית באמצעות עורך דין שגם יעניק לכם ייצוג בבית המשפט .

מה המשמעות של קבלת ייצוג בבית משפט?

נכון לחשוב כי שכר הטרחה עבור קבלת ייצוג בבית משפט הוא גבוה יותר מקבלת ייעוץ משפטי טלפוני/פרונטלי, אך חשוב לזכור כי במהלך הדיונים בבית המשפט אתם מוכרחים לקבל ייצוג משפטי מקצועי כדי להעלות את הסיכויים לניצחון במשפט, במיוחד אם מדובר על ענייני תביעה סבוכים ומורכבים.

עניינים משפטיים מתנהלים בצורה מוסדרת אך מורכבת, והם כוללים אינספור מונחים משפטיים שאדם מן המניין לא בקיא בהם בצורה מלאה. משום כך קיימת חשיבות לקבלת ייצוג בבית משפט מטעם עו"ד המתמחה בליטיגציה משפטית, כך שהוא יוכל לדבר בשמם של לקוחותיו ולהציג טיעונים משפטיים טובים ומשכנעים בפני השופטים.

כיצד לבחור עורך דין מקצועי ואמין שייצג אתכם?

כיום ניתן למצוא הרבה מאוד עורכי דין מנוסים ומקצועיים, אך במקרה של זימון לדיונים בבית משפט יש לפנות רק אל עורך דין ליאור ביבי המתמחה במתן ייצוג בבית משפט, בדגש על עו"ד המתמחה בעניינים המשפטיים בגינם אתם ניצבים מול שופט.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?