5 סיבות למה אתם צריכים מומחה לנפגעי תאונות עבודה

מומחה לנפגעי תאונות עבודה

נפצעתם בזמן העבודה? דעו כי תאונה זו מוכרת כתאונת עבודה, ולכן הנכם זכאים לפיצויים ותגמולים בהתאם. מכיוון שכל תהליך הגשת התביעה בגין התאונה הינו מסורבל ומורכב ברוב המקרים, מומלץ להתייעץ בראש ובראשונה עם מומחה לנפגעי תאונות עבודה. מומחה כזה הינו עורך דין בתחום תביעות תאונות עבודה (קראו גם על עורך דין לייצוג בועדה רפואית בלינק), ואילו הן 5 סיבות מדוע כדאי להיעזר בשירותיו:

  1. בניית תיק תביעה בצורה אידיאלית – עורך הדין בתחום תחום העבודה יידע כיצד לבנות את תיק התביעה בצורה המקצועית ביותר, כך שסיכויי הצלחת התביעה יעלו ויעניקו לתובע את מלוא הפיצויים להם הוא זכאי. עו"ד ידאג לרכז את כל המסמכים הרפואיים, לייצג את התובע מול הגופים הרלוונטיים וכל דבר נחוץ לצורך הגשת התביעה.
  2. קבלת פיצויים הולמים ומתגמלים – עורך דין תאונות עבודה יעשה את מרב המאמצים, על מנת שהתובע יקבל בסופו של דבר את הפיצויים הנחוצים לו. במקרים של תאונות עבודה שהפכו את העובד לנכה וכתוצאה מכך להפסיק לעבוד, התביעה צריכה להתבסס גם על קבלת פיצויים וקצבה מתאימה במקום פרנסתו הרגילה שנפגעה.
  3. מימוש זכויות מול מספר גופים במקביל – כאשר אדם נפגע בזמן העבודה ופציעתו מוגדרת כתאונת עבודה, יש לבדוק האם הוא זכאי לתבוע כמה גופים במקביל לצורך קבלת פיצויים. אם התאונה התרחשה במקום ציבורי בדרך לעבודה, האדם זכאי גם לפיצויים בגין תביעת נזיקין של רשלנות מול הגוף הציבורי האחראי לכך, נוסף על תביעת ביטוח לאומי בגין תאונת עבודה, אותם עו"ד ידרוש מאותו גוף הרלוונטי.
  4. ייצוג מקצועי מול ועדה רפואית – בכל מקרה של פציעה כתוצאה מתאונת עבודה שהותירה נכות בעובד, עליו לגשת לבדיקה לקביעת דרגת נכות בועדה רפואית מטעם ביטוח לאומי. עו"ד בתחום תאונות עבודה יוכל לייצג את העובד בצורה מקצועית בזמן בדיקת הועדה, דבר שיכול לתרום רבות למסקנות הועדה וקבלת דרגת הנכות המתאימה ביותר.
  5. קיצור וייעול תהליכי התביעה – נוסף לכל אלו, עו"ד מומחה בתחום כמו עורך דין אורי דלאל יוכל לייעל את תהליכי התביעה מול הגופים הרלוונטיים. מכיוון שהוא בקיא בתחום ובעל ניסיון רב, כל תהליך התביעה יהיה קצר, מהיר ופשוט יותר.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אותכם?